Міністр оборони України запевняє, що на передовій військовослужбовці АТО забезпечені усім необхідним

Сьогодні, 1 жовтня, про це наголосив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак під час розширеного засідання колегії Міністерства оборони України.

Він підкреслив, що завдяки якісному проведенню цих заходів на сьогодні у Збройних Силах України вперше сформовані запаси теплого одягу, які дозволяють повністю забезпечити військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.

«У війська постачаються нові види речового забезпечення, розроблені за відповідними стандартами, у тому числі, стандартами НАТО. Забезпечення військових частин і підрозділів у зоні АТО печами становить 99% і протягом 10 днів буде вирішено повністю. Створені запаси котельного палива, яких вистачить більше, ніж на три місяці. В цілому, робота проведена досить велика», – наголосив Міністр оборони України.

Водночас генерал-полковник Степан Полторак зауважив на проблемних питаннях з підготовкою Збройних Сил України до зими, серед яких – необхідність прискорення постачання окремих видів речового майна у пункти постійної дислокації військ, недостатньо швидка робота з удосконалення структури підрозділів матеріального забезпечення тощо.

Він нагадав, що створення належних соціально-побутових умов для військовослужбовців є одним із пріоритетів роботи керівництва оборонного відомства та Збройних Сил України.

Читайте також, Сьогодні розпочався осінній призов до армії.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська АТО Степан Полторак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі