Вступні випробування по відбору до патрульної поліції Прикарпаття тривають (ФОТО)

Щоденно тестові завдання складає майже 300 кандидатів. Одночасно за півтори години в один захід здає 60 осіб у двох аудиторіях.

За особистим паролем та логіним кожний кандидат підходить до комп’ютера та в електронному варіанті відповідає на 60 питань, визначених у завданні. Перед цим із групою кандидатів Роман Гордий, старший інспектор відділу комплектування та проходження служби УКЗ УМВС в області капітан міліції, проводить інструктаж щодо порядку та вимог проведення процесу тестувань, отримання кодів доступу до особистих даних, тощо, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

В ході виконання завдань технічну допомогу та роз’яснення надає Олександр Микитин, інспектор оперативних обліків управління інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України в Івано-Франківській області та ще кілька асистентів. Контроль за процесом вступної кампанії здійснює Дмитро Пріхніч, куратор відбору до Івано-Франківської патрульної поліції, старший інспектор відділу моніторингу та аналізу Київської поліції.

У своїй розмові Дмитро Григорович зазначив: «Перший етап тестових випробувань розпочався 21 вересня, другий – медична комісія стартувала 28 вересня, 5 жовтня – розпочинаємо етап фізичної підготовки. Загалом до кінця місяця жовтня плануємо їх завершити. Із усіх запрошених кандидатів, приходять не всі».

Варто зазначити, що до медичної комісії, яка визначає придатність кандидатів до військової служби, запрошено спеціалістів із інших областей, щоб максимально комфортним був відбірковий етап, без черг і навантажень.

Етап фізичної підготовки проводитиметься під відео наглядом, для фіксування виконання нормативів. Кандидати здаватимуть біг на дистанцію 100м, 1000м, підтягуватимуться (хлопці), дівчата здають віджимання.

За цим етапом кандидати пройдуть психологічні тести та співбесіду.

Тестуючі зазначили свій свідомий вибір та бажання працювати у поліції, щоб змінити державу на краще.

Вступні випробування по відбору до патрульної поліції Прикарпаття тривають (ФОТО) (фото) - фото 1 Вступні випробування по відбору до патрульної поліції Прикарпаття тривають (ФОТО) (фото) - фото 1 Вступні випробування по відбору до патрульної поліції Прикарпаття тривають (ФОТО) (фото) - фото 1 Вступні випробування по відбору до патрульної поліції Прикарпаття тривають (ФОТО) (фото) - фото 1 Вступні випробування по відбору до патрульної поліції Прикарпаття тривають (ФОТО) (фото) - фото 1 Вступні випробування по відбору до патрульної поліції Прикарпаття тривають (ФОТО) (фото) - фото 1
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська нова поліція вступні випробування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі