Кількість зареєстрованих безробітних сягає майже 14 тисяч

Протягом 9 місяців цього року послугами служби зайнятості області скористалися 53,7 тис. громадян. За направленням служби зайнятості працевлаштовано 25,5 тис. осіб.

За повідомленням обласного центру зайнятості, з початку окупації АР Крим та проведення антитерористичної операції до державної служби зайнятості звернулися за допомогою у працевлаштуванні 738 мешканців АР Крим, Донецької та Луганської областей, зокрема 618 осіб, які отримали довідку про взяття на облік відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 01.10.2014 року № 509.

Служба зайнятості області сприяла працевлаштуванню 261 такому громадянину, зокрема 218 особам, які мали відповідну довідку. 12 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб започаткували власну справу завдяки одноразовій допомозі, отриманій по безробіттю.

572 робочих місця створено шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання за направленням центрів зайнятості проходили 6,9 тис. безробітних. У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 9,1 тис. осіб.

Станом на 1 жовтня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13,9 тис. осіб, з яких 11,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська безробіття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі