В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького

Обласна премія імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва, архітектури та журналістики вручається за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого, народного мистецтва, архітектури та дизайну.

Премію щорічно присуджують ОДА та обласна рада, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу ГК.

Учора, 18 жовтня, в обласній філармонії відбулося урочисте вручення премії, якою відзначають твори духовної літератури, образотворчого мистецтва та архітектури, виконані на найвищому рівні, які стали мистецьким надбання й утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу та є видатною подією у мистецькому та духовному житті Прикарпаття.

На початку концерту з нагоди 150-річчя Митрополита Андрея Шептицького та 90-річчя Патріарха Володимира Романюка духовні композиції виконав архикатедральний митрополичий камерний хор “КРЕДО”. Відтак з привітальним словом виступили заступник голови ОДА Ігор Пасічняк та голова постійної комісії обласної ради з питань культури, національно-духовного відродження, свободи слова та ЗМІ, депутат обласної ради, заслужений журналіст України Ольга Бабій. Вони ж і вручали премію, а меценат Любомир Стринаглюк спрезентував лауреатам добірку національно-духовних книг.

Лауреатом премії в номінації «Духовне і друковане слово» став протоієрей Іван Рибарук із Криворівні. Отець зі сцени зазначив, що дякує Богові, що «Господь використовує мене як свій інструмент для того, щоб я міг доносити через розум і серце те, що народжується через молитву та працю. Дякую нашій парафії у Криворівні, тому що без парафіяльного життя цих текстів би не було».

Також о.Іван Рибарук висловив подяку газеті «Верховинські вісті» та всім, хто сприяв в утворенні цієї премії. Лауреат наголосив, що найболючішим для нього питанням є церковна єдність, бо «нарід один і віра одна…»

В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-1 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-2 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-3 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-4 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-5 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-6 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-7 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-8 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-9 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-10 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-11 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-12 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-13 В Івано-Франківську вручили премію ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького, фото-14
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська премія ім.Патріарха В.Романюка та Митрополита А.Шептицького
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі