Університет Короля Данила запрошує Вас взяти участь у роботі

VІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу», що присвячений 70-ій річниці підписання Загальної декларації прав людини, який відбудеться 7 грудня 2018 року о 10 год.

 

Метою семінару є обговорення і пошук шляхів вирішення актуальних проблем кримінального права та процесу, обмін науковими здобутками і вироблення рекомендацій щодо вдосконалення кримінального, кримінально-процесуального, кримінально-виконавчого законодавства.

 

В рамках очної частини роботи семінару також планується 7 грудня 2018 року засідання круглого столу «Реалізація права на професійну юридичну допомогу у кримінальному провадженні»

 

На семінар запрошуються науковці, аспіранти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері юридичних наук, студенти.

Форма проведення: очна (для круглого столу), заочна (для семінару).

 

Для участі в роботі семінару необхідно надіслати електронною поштою в організаційний комітет ([email protected]) до 3 грудня 2018 року:

1) заповнену за зразком заявку;

2) тези доповіді;

3) відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Додаткова інформація за тел. 

Телефон: +38 (066) 246-67-52 (Гуркова Аліна В'ячеславівна – відповідальний секретар оргкомітету семінару)