На семінарі ви отримаєте відповіді на такі та інші запитання:

1. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?
2. З якого часу у суб'єкта декларування припиняється обов'язок подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані?
3. Чи необхідно суб’єкту декларування подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у разі отримання кредиту, позики, поворотної фінансової допомоги (позички) тощо?
4. Чи необхідно суб’єкту декларування, який зареєстрований як фізична особа-підприємець, у декларації зазначати інформацію про дохід, отриманий від підприємницької діяльності та подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?
5. Коли необхідно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у разі придбання автомобіля, якщо його придбано за кордоном?
6. Роз’яснення поняття "одноразовий дохід”, який застосовується при повідомленні суб’єктами декларування про суттєві зміни в майновому стані.
7. Якщо розмір місячної заробітної плати суб’єкта декларування перевищує 50 ПМ, встановлених на 1 січня відповідного року, чи необхідно подавати щомісяця повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

Ціна для однієї людини становить 350грн.
Знижка для запрошеного учасника становить 10% !
Всі учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації!

Державні службовці, депутати міських, сільських, селещних рад, посадові особи комунальних і державних підприємств, та інші особи наділені організаційно-розпорядницькими функціями, громадські активісти. Ми чекаємо на вас! Для запису напишіть нам або зателефонуйте за телефонами:

- 0996307633
- 0966134099

 
 
 
10:00–10:20
Реєстрація учасників,вітальне слово
 
 
10:20–11:50
Е-Декларування, технічні особливості роботи з системою подання декларацій, Практична робота по заповненню е-декларацій.
 
 
11:50–12:20
Кава-брейк
 
 
12:20–13:40
Обмеження в діяльності посадових осіб, відповідальність за порушення вимог антикорупційного законодавства.
 
 
13:40–14:00
Підбиття підсумків. Анкетування учасників.