Як обрати якісні канцтовари для вашої дитини. Поради фахівця

На що потрібно звертати увагу при виборі канцтоварів. 

Їх можна купити в будь-якому розі, на базарі, в Інтернеті і звісно , у магазині. Вибір канцтоварів в Україні сьогодні чималий. Однак під час вибору важливо пам’ятати про їхню якість та безпеку для здоров’я малюка. Як вибирати канцтовари, і на що треба звертати увагу?

  • обирайте канцтовари, якими вашій дитині буде зручно користуватися.
  • звертайте увагу на безпеку канцтоварів. До прикладу, якщо олівець випадково розламається, він не повинен утворювати ніяких загострень. Лише такий варіант буде безпечним для вашої дитини.
  • експерти також радять уникати підробок і за можливості звертати увагу на країну-виробника та захисні елементи, які нанесені на товар, і на які виробник має свій власний ексклюзивний патент.
  • купувати канцтовари краще у великих торгівельних центрах чи мережах, які працюють з перевіреними постачальниками. 
  • Плануючи похід в магазин канцтоварів, зверніть увагу на якість матеріалу канцтоварів. А купуючи в інтернет-магазині канцтовари, можете прочитати реальні відгуки про продукцію.
  • Оцінюйте зовнішній вигляд канцелярії, навіть якщо вважаєте, що це не відноситься до функціональності. Психологи стверджують, що естетичні канцелярське приладдя сприяють гарному настрою і позитивно впливають на продуктивність робочого або навчального процесу.
Як обрати якісні канцтовари для вашої дитини. Поради фахівця, фото-1

Чіткі літери, білий папір, якісна фарба... 

Звичайні зошити, прописи чи друковані робочі посібники також мають відповідати Гігієнічним нормативам щодо друкованої продукції. Так, скажімо, для усіх вікових груп школярів недопустиме безшовне клейове скріплення блоку. Не дозволяється розміщувати текст на 3-х і більше стовпчиках на сторінці. У робочих зошитах і прописах не можна використовувати кольоровий або сірий фон. Також для основного тексту не дозволяється використовувати кольорові фарби або використання світлих знаків на кольоровому чи темному фоні (виворітний шрифт). Для старшого віку можна використовувати мінімальну кількість виворітного шрифту. 

«Літери повинні наноситися чорною фарбою на білий папір. Заборонено використовувати газетний папір для видання книжкової та журнальної продукції для дітей. Для книжок та посібників має бути використаний непрозорий папір, що попереджує пов’язані з цим можливі порушення зору. Купуючи їх, придивіться уважно, щоб літери не просвічувалися на протилежний бік аркуша», - радить фахівець. Легко перевірити якість будь-якої поліграфічної продукції можна, якщо потерти змоченим пальцем по аркушу. Нанесена фарба у жодному випадку не має розтератися чи залишатися на шкірі. 

«Сторінки зошитів мають бути непрозорими. Звертайте увагу на розмір клітини у зошитах: існує стандартний розмір – 5 на 5 мм та 7 на 7 мм (для наймолодшої вікової групи). Лінії можуть бути фіолетовими, зеленими, блакитними або сірими, проте, зверніть увагу щоб вони були рівними і однаковими за товщиною і дуже чітко продрукованими. На сторінках зошитів не допускається наявність будь-яких вкраплень, які входять до складу паперу. Для першокласників, які користуються зошитами для правопису, кут нахилу косої лінії має становити 65 градусів», - зазначає вона.

Купити якісні канцтовари Ви можете в надійного партнера - мережі магазинів "Ваш партнер".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Хочете додати 0342.ua на головний екран і бути в курсі новин?