Помічник

Як і коли вибирати окуляри. Кілька важливих порад
Медицина, здоров'я
5 materials
1
Дотримуватися рецепту

Окуляри не можна вибирати «на око» в прямому сенсі. Це одна з найгірших помилок, які допускають люди з проблемами зору. Не можна купувати окуляри лише тому, що в них добре видно, адже діоптрія може бути завеликою. Не нехтуйте консультаціями лікарів. Тим паче, пройти обстеження зору можна й в оптиці.

Важливо звертати увагу на сертифікацію лінз, захисне покриття. Зазвичай товар, котрий не пройшов сертифікацію пропонують стихійні торговці. Фахівці пояснюють, що в таких окулярах неправильне центрування та навіть можуть бути неправильно вказані показники діоптрій. А це просто небезпечно для зору.  

Результат пошуку зображень за запитом "вибір окулярів"

Якщо лікар рекомендує одягати лінзи певної діоптрії, то побоюватися не треба, адже це комфорт очей.

2
Який матеріал вибрати

Окуляри вже давно не поділяються лише на пластик та метал, тому треба обрати найзручніший для вас.

Пластик буває звичайний та пластик ультем. Різниця у візуальному вигляді та ціновій категорії. Пластик ультем не гріють для встановлення лінз, оправу вирізають спеціально під лінзу.

Ще один вид пластику – ацетат. Він найпопулярніший у фірм, які виготовляють окуляри для зору. Лінзи в оправах з ацетату можна змінювати, адже такий пластик можна розігріти. Так само можна підігнути оправу під форму власних вух. Ацетат найкраще носиться.

Існують і різні матеріали лінз. Якщо необхідні складні та важкі лінзи, то можна віддати перевагу полегшеним лінзам.

3
Очі потребують захисту

Результат пошуку зображень за запитом "комп’ютерні окуляри"

Так звані комп’ютерні окуляри потрібні не лише тим, хто багато працює біля LED-екранів. Такі окуляри захищають від синього світла, яке є навіть в супермаркетах, а ще такий же вплив мають лампи нового покоління. Під впливом такого світла очі перепрацьовують та навіть виникає відчуття втоми. Захисні окуляри варто одягнути,я кщо ви відчуваєте втому чи сухість очей.

4
Комфорт та легкість

Для комфорту в носінні окулярів краще обрати оправи з легкого матеріалу. Не варто побоюватися тонких оправ. Вони не менш надійні.

В моді зараз легкі матеріали та тонкі оправи. Кругла форма також не здає своїх позицій. Ретро-оправи пастельних відтінків користуються чималим попитом.

Прихильність покупців завоювали також лінзи-хамелеони. Особливість такого скла в тому, що воно може мати абсолютно різні діоптрії, але при цьому скло саме темніє та світліє залежно від освітленості. Вийшли на вулицю – сонцезахисні окуляри, зайшли всередину – прозорі для корекції зору.

5
Лінзи чи окуляри?

Пов’язане зображення

Вічний вибір тих, хто стикнувся з потребою корекції зору. Експертка пояснює, що потрібне і те, і інше. Лінзи ніяк не пошкоджують око, проте їх можна носити 6 днів на тиждень по 12 годин. На окуляри ж жодних обмежень. Більше того, лінзи можуть допомогти, якщо у вас синдром сухого ока. Вони зволожують.

Пам’ятайте, неякісні засоби для корекції зору можуть спричинити втому, головний біль, зображення око може сприймати неправильно.

Зір – вичерпний ресурс. Рано чи пізно, але він починає погіршуватися, тому не треба уникати окулярів та ускладнювати ситуацію. Можна обрати стильні оправи та без побоювань замовляти контактні лінзи

В Оптиці Плюс-Мінус Вас проконсультують і допоможуть правильно обрати Ваші якісні і модні окуляри!

Коментарі

Рубрики
Показати
Хочете додати 0342.ua на головний екран і бути в курсі новин?