Купити квартиру в Івано-Франківську – це важливий крок у житті кожної людини. Власний дім – це перш за все впевненість у завтрішньому дні. Настає момент, коли хочеться знайти свій власний куточок, місце, де можна почуватися захищеним, і яким би важким не був день, із задоволенням повертатись до власного дому. Все це заставляє ще більше задуматись над придбанням власної квартири.

Але перед купівлею свого майбутнього житла потрібно відповісти на декілька важливих запитань. Одне з яких – це вибір будівельної компанії.

Десятки компаній намагаються утримувати позиції лідерства на ринку нерухомості Прикарпаття, але за якістю та надійністю житлового будівництва немає конкурентів у будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. Кількість реалізованих за 20-річну історію діяльності будівельної компанії проектів не викликає жодних сумнівів у справедивості даного твердження.

Квартири біля парку Шевченка від “МЖК Експрес-24”

Неподалік міського парку Шевченка по вулиці Національної Гвардії будівельна компанія "МЖК Експрес-24” продовжує зводити новий житловий комплекс. Просторі, світлі квартирами зі зручним плануванням, прибудинкова територія зі зручними дитячими майданчиками, 10 хвилин до центру міста та близькість парку — так можна в декількох словах охарактеризувати цей житловий комплекс.

Купуючи квартири в Івано-Франківську біля парку Шевченка Ви автоматично інвестуєте в приємну атмосферу та хороший настрій, який оточуватиме Вашу родину у стінах квартири та на території комплексу.

До вартості квартир вже включено:

  • мідну електропроводку, що розведена по всій квартирі;

  • встановлений котел;

  • п’ятикамерні енергозберігаючі вікна;

  • лічильники на воду, світло, газ.

Також, проведено кабельне телебачення та інтернет, встановлено броньовані двері відомого українського виробника.

Давно мрієте купити квартиру в Івано-Франківську? Не втрачайте свій шанс! Насолоджуйтеся чудовими умовами проживання поруч із міським парком. Сучасне та комфортне житло вже чекає своїх покупців.

Більше інформації про продаж квартир в Івано Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” можна знайти на сайті https://mgk.if.ua, або зателефонувавши в офіс компанії. Тел. +38 050 433 14 03, +380 342 77 60 27.