Літо невблаганно біжить до завершення. Зовсім скоро потрібно починати планувати відпочинок на Новий рік 2018. Плануючи святкування усі прагнуть провести час весело, цікаво й водночас незвично, адже ж недарма говорять «Як Новий рік зустрінеш – так його й проведеш».

Варіантів як відсвяткувати Новий рік 2018 відмовившись від стандартного тріо«телевізор-застілля-похмілля» чимало та ми зупинимося на найцікавіших.

Новий рік 2018 у Карпатах, або, що цікавіше гірські лижі чи піші походи

Обираючи тури на Новий рік 2018 не варто оминати активний відпочинок у Карпатах, адже такий вид відпочинку пропонує чимало варіантів нетрадиційного святкування.

  • Новорічні гірськолижні тури: найбільші гірськолижні комплекси Карпат Буковель та Драгобрат з кожним сезоном все більше розвивають інфраструктуру, пропонуючи на вибір туристам різноманіття послуг. Для прикладу, цьогоріч, любителі екстриму зможуть випробувати свої нерви та на схилах Драгобрату повправлятися у фрірайді. Зазвичай гірськолижні тури передбачають проживання у одній з карпатських садиб, де гостей чекають смаколики карпатської кухні.

  • Новорічні піші походи – що може бути цікавіше та більш вражаюче як зустріч Нового року на вершині Говерли чи серед засніжених ялинок чорногірського хребта. Звичайно окрім відваги такий тур потребує й хорошого рівня фізичної підготовки. Всі не надто приємні сюрпризи, що можуть трапитися у такому поході (зимова погода, важкий наплічник) компенсує ночівля у затишній карпатській колибі, смачна похідна їжа, що готується на вогнищі та задоволення від споглядання чудових краєвидів.

  • Комбіновані новорічні тури – такий варіант новорічного відпочинку зацікавить тих, хто хоче спробувати зимові прогулянки по горах, проте з певних причин не готовий відважитися на піший похід. Основна відмінність комбінованих турів – більш комфортніші умови проживання. Зазвичай у таких турах пропонується проживання у готелі чи садиби, окрім радіальних сходжень на навколишні гори туристів чекають і катання на гірських лижах у Буковелі чи Драгобраті, екскурсії по Карпатах.

Тури в Карпати на Новий рік можна доповнити колоритними карпатськими забавами – прогулянкою у кінній упряжці чи відпочинком у карпатських чанах з запашними травами. А останню нотку до букету вражень додасть карпатська кухня: банош зі шкварками, бринза, чаї із власноруч приготованих трав. Так смачно, як тут ці страви не готують ніде.