Якщо автолюбителю пощастило, то його «залізний друг» зможе довго обійтися без ремонту. Проте, систематична заміна таких компонентів, як фільтри, гальмівні колодки, ремені та інші компоненти неминуча. Будь-який покупець хоче виключити підробки, купуючи потрібні деталі. Але зробити це досить важко. На ринку дуже багато неякісного товару, тому покупка запчастин перетворюється для автолюбителя в проблему. Якщо автомобіль ще знаходиться на гарантії, то оригінальними запчастинами постачає автосервіс. Але з плином часу власнику доведеться купувати їх самому.

У продажу представлений величезний асортимент компонентів, як оригінальних, так і неоригінальних. Перед власником авто завжди стоїть питання, які деталі купити. https://avtopro.ua пропонує широкий вибір деталей для автомобілів. Асортимент пропозицій включає як оригінали, таки аналоги-замінники. Перш ніж зробити вибір потрібно зрозуміти відмінності між цими типами запчастин.

Що вибрати: оригінальні або неоригінальні запчастини?

Оригіналами прийнято називати ті, що поставляються на конвеєр підприємства збирача автомобілів. Таке підприємство, як правило, виробляє обмежену кількість вузлів і компонентів, решта замовляються на інших заводах. Компоненти, які зазвичай замовляють збирачі:

1. Оптика;

2. Електрообладнання;

3. Підшипники ступиці, опорні та інші;

4. Фільтри, склоочисники, автомобільні лампи та інше;

5. Деталі підвіски і гальмівної системи;

6. Технічні рідини і автомобільні масла.

Для постачальників цих елементів влаштовується конкурс, після якого підприємство отримує технічне завдання на виробництво певних деталей. Потім запчастини конструються, виробляються і відправляються замовнику. Такі заводи виробляють запчастини для виробників автомобілів, і в той же час, відправляють свою продукцію на вторинний ринок. Тому в магазині можна купити певну запчастина для певного автомобіля від одного виробника, як оригінальну, так і не оригінальну. При цьому їх якість буде однаковим.

Є безліч компаній, які поставляють продукцію на вторинний ринок. Серед цієї маси деталей багато якісних компонентів, які не поступаються оригінальним. Але є і ті, які можна сміливо назвати мотлохом.

Деталі підробки

Підробки це окрема група запчастин, які виготовляють з невідомих матеріалів. Ці деталі не проходять контролю якості, тому немає гарантії, що вони забезпечать безпеку. Якщо немає можливості купити деталі в фірмовому магазині, можна поцікавитися на офіційному сайті авторизованими точкам продажу.

Підробку можна відрізнити за зовнішніми ознаками. Це шорсткості, відколи, задирки та інше. При покупці будь-якої запчастини варто попросити у продавця надати сертифікат відповідності товарів міжнародним і українським нормам. Перед покупкою потрібно подумати і про те, як ви будете встановлювати запчастину.