Сучасне виробництво балує споживачів величезною різноманітністю дверний продукції, представленою на сайті misto-dverey.com. Однак якщо подивитися на найширший вибір з іншого боку, виявляється що іноді він тільки ускладнює прийняття кінцевого рішення, клієнти не знають, з якого матеріалу вхідні двері краще купити, які підходять саме їх ситуації. Насправді вибирати важливо спочатку виходячи зі свого бюджету, власних умов до властивостей продукту і зовнішнім виглядом, а також з характеристик будинку або квартири, в яких буде проходити експлуатація.

Компанія «Місто Дверей» пропонує клієнтам зробити вибір на користь броньованих дверей у Франківську. Всі переваги броньованих моделей і асортимент нашого магазину будуть описані в цій статті.

Які вхідні двері купити? Опис переваг броньованих моделей

Відразу варто відзначити, що близько броньованих полотен занадто багато міфів, і упереджень, які з реальністю ніяк не пов'язані. Тобто броньоване полотно - це, по суті, металеві двері з міцним замком, ручкою. Вони досить міцні, проте ніякими супер здібностями не володіють і з моделями, які встановлюються в спеціальних установах, де потрібна особлива безпека цінних речей, ніяк не пов'язані.

1. Головна перевага броньованої моделі в її товщині, однак багато продавців не договорюють клієнтам про те, що товщина в даному випадку повинна бути не менше 0.5 см, а краще 0.7 - 1 см. Тільки в цьому випадку продукт буде ефективним на 100%.

2. Дверна коробка складається з двох частин, тому виламати, вибити такі двері практично неможливо, хоч би яке обладнання не застосовувалося.

3. Найголовніший показник якісних броньованих вхідних дверей - це їх запірний механізм. Хороший замок - це багатоструктурний механізм, який буде дуже складно зламати зловмисникові.

Низькі ціни на вхідні двері від компанії «Місто Дверей та Підлоги»

Вартість броньованих моделей залежить від безлічі факторів, адже кожен виробник використовує свої матеріали, своє обладнання. Скажемо відразу, що якісна і надійна модель не буде коштувати дешево, однак також точно ми можемо гарантувати вам спокій за мешканців будинку і збереження всіх цінних речей, що знаходяться за броньованими дверима.

Отримати додаткову інформацію про кожний виріб вам допоможуть наші менеджери, також вони допоможуть вибрати відповідну продукцію.