Найбільш ефективною являється реклама, що розміщена у всесвітній павутині. Необхідність наявності власного інтернет – ресурсу з кожним днем усвідомлює все більша кількість керівників великих підприємств, та власників невеликого приватного бізнесу. Це суттєво підвищує конкурентоспроможність підприємства. Одним з найбільш популярних видів рекламних інструментів є сайт візитка, однорівневою структурою якого не передбачені вкладені розділи. Студія DevItem професійно підходить до створення таких програмних продуктів. На ресурсі компанії devitem.pro розміщена інформація про вартість, та термін виконання замовлення на створення сайту візитки.

На візитівці компанії розміщують її символіку, зазначають спеціалізацію та види послуг, що надаються. На ресурсі обов’язково присутні каталог продукції та прайс – лист, інформація про контакти, сповіщення про акційні заходи та різні оголошення. Якісна розробка сайту візитки надає можливість адаптації сайту для відтворення на гаджетах, що працюють на платформі Android або iOS. Невеликий об’єм контенту забезпечує його моментальне завантаження. Приватний підприємець, завдяки візитівці, має прекрасну можливість сповістити про свою присутність на ринку, та презентувати в мережі товари власного виробництва. Не слід зверхньо дивитися на сайт візитку як інструмент, що сприяє розвитку бізнесу лише на стадії його становлення. Потужні європейські та американські компанії вважають електронно – візиткову методику ефективним інструментом реклами іміджу підприємства. До переваг сайту візитки перед повномасштабним сайтом відносять стислий термін розробки та мінімальний рівень матеріальних затрат на виготовлення й обслуговування ресурсу, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Завдяки сучасним технологіям, що дозволяють впроваджувати зручну систему управління сайтом (CMS), у власника ресурсу є можливість самостійного оновлення та корегування інформації в разі такої потреби. Не слід помилятися, що створення простого на вид ресурсу доступне без професійної підготовки та досвіду роботи в сфері програмування. Такі спроби будуть марною тратою часу, та не здатні принести власнику жодної користі. Студія DevItem забезпечує всебічний професійний підхід до створення ресурсу. Вартість створення сайту візитки включає реєстрацію домену, розробку дизайну, налаштуванні системи управління сайтом (CMS). Розробник піклується створенням якісного контенту та його розміщенням на сайті, розміщенням ресурсу на хостинзі та просуванням сайту. Формування дизайну виконується з урахуванням конкретних завдань замовника для певної цільової аудиторії. Привабливий дизайн та правильне розміщення контенту викликає зацікавленість користувача, спонукаючи його до більш детального знайомства.

Професійними програмістами й талановитими дизайнерами команди студії DevItem забезпечується ефективне просування сайту серед аналогічних пропозицій, сприяючи успішному розвитку бізнесу.