Багато людей впевнені у тому, що робота вантажника не потребує ніяких спеціальних навичок або знань. Вони вважають, що достатньо вміти підіймати, переносити та опускати важкі предмети. Але це твердження неправильне. Хоча і такі екземпляри також зустрічаються, наприклад, на складах, де не треба нічого більше ніж вищезгадана схема «підняв-переніс-опустив». А от в організації переїзду все набагато складніше. Вантажникам треба працювати з речами різних габаритів та ваги.

Для цього потрібно мати спеціальні навички роботи з негабаритним вантажем, щоб забезпечити речам максимальну безпеку під час завантаження, транспортування та вивантаження. Тому варто визнати, що якісні послуги можуть надати лише кваліфіковані вантажники, а не просто люди, що в змозі піднімати важкі речі.

Замовлення вантажників для переїзду у Львові

Особливості вибору вантажника для переїзду

Таких спеціалістів у сучасному світі називають муверами. У коло їх обов’язків входить безпечне транспортування будь-яких негабаритних вантажів з одного житла до транспорту, а потім з транспорту до нового житла, коли йдеться про організацію переїзду. Вони мають забезпечити перенесення вантажів різних розмірів і ваги навіть у випадку відсутності ліфту. Саме тому спеціалісти компанії «УРА! Переїзд» і наголошують на тому, що так важливо викликати тільки професіоналів.

Звичайно, ті, хто полюбляє екстрим або важку атлетику, можуть спробувати самотужки спустити хоча б з третього поверху холодильник чи трюмо. А може промисловий принтер з п’ятого поверху офісної будівлі? Якщо, навіть, це і вдасться зробити, то скільки часу та здоров’я на це піде? Неправильне транспортування меблів чи техніки може стати причиною їх поламки, а робота майстра з ремонту буде коштувати в рази дорожче виклику професійного вантажника.

Також професіонали вантажоперевезень у Львові можуть без проблем розібрати, а потім зібрати складні меблі чи техніку, якщо того потребує транспортування. Окремі елементи надійно пакуються та фіксуються у транспорті, що забезпечує їх цілісність в дорозі.

Види вантажних робіт

До роботи з вантажними перевезеннями під час переїзду до роботи залучаються спеціалісти, що мають:

  • високу кваліфікацію;

  • великий досвід роботи;

  • акуратну і злагоджену манеру праці;

  • гарантію на цілісну доставку усіх речей, що транспортуються.

В команді вантажоперевезення можуть бути спеціалісти двох направлень – пакувальники та вантажники. Представники першої спеціальності працюють зі демонтажем, збіркою та пакуванням меблів та техніки. Наприклад, м’які меблі вони запаковують у поліетилен, що забезпечує відсутність забруднень та дрібних пошкоджень на тканинній чи шкіряній поверхні. Дерев’яні меблі вони пакують в розібраному вигляді в гофрокартон. Антикваріат та крихкі поверхні перевозяться у повітряно-бульбашковій плівці.

Вантажники в першу чергу займаються перенесенням, розміщенням та фіксацією габаритних і важких вантажів, наприклад, сейфів, фортепіано, контейнерів з речами, тощо. При необхідності спеціалізації можуть бути сумісні в одній людині. Він вам і сейф з 21 поверху спустить, і антикварний комод правильно для перевезення запакує.

Ціна роботи вантажників вираховується за кількістю людей та часу, витраченого на транспортування, демонтаж, пакування, збірку, тощо. Варто пам’ятати, що норма ваги на одного вантажника не може перевищувати 60 кг. Виходячи з цього та факту погодинної оплати, можна приблизно вирахувати кількість потрібних робітників та час їх роботи на об’єкті.