Шаблони сайтів це набори файлів з закодованим макетом, логікою і функціональністю з урахуванням конкретної системи управління сайтом (CSM), які часто включають в себе ще додаткові компоненти і розширення, а також файли з дизайном для зміни сайту.

Шаблони сайту ділять на дві основні групи:

- "багатоцільові"

- "Однотипні" (лендінгем, новинний портал, портфоліо, інтернет-магазин).

Приймаючи рішення використовувати готовий шаблон для створення сайту, потрібно розуміти, що цей спосіб має свої переваги і недоліки.

Купивши один раз шаблон для створення сайту, ви можете забути про його постійної підтримки веб-студіями або окремими дизайнерами. Це повністю готове рішення, яке до того ж до всього іншого дозволяє не користуватися послугами сторонніх фахівців і надалі.

Знайти дизайни email розсилок ви можете на сайті компанії TemplateMonster.

Більшість шаблонів призначено для якоїсь конкретної CMS і вже заверстано для роботи з нею. Ви також можете купити просто дизайн, який буде переданий вам .psd файли для подальшої роботи з ним.

Якщо професійний дизайнер зазвичай справляється з замовленням за 5-15 днів в залежності від складності та обсягів, то створити своїми силами сайт на основі шаблону абсолютно різної тематики можна від декількох годин до, буквально, пари днів.

Важливо також пам'ятати, що якщо Ви купуєте шаблон сайту у справжніх професіоналів, то цілком резонно можете розраховувати на подальшу технічну підтримку та супровід.

Готові шаблони для створення сайтів користуються особливою популярністю у окремих користувачів і невеликих компаній. Вони значно економлять час, не потребують високопрофесійних і глибоких знань і дозволяють створювати сайти будь-якої складності.

Переваги застосування готових шаблонів:

1. Ціна

Вартість створення сайту на основі готового шаблону значно дешевше, ніж розробка сайту з нуля.

2. Короткі терміни розробки

Використання готового шаблону істотно скорочує терміни розробки сайту, оскільки в цьому випадку ми пропускаємо два трудомістких етапи: проектування і кодування (нарізка дизайну та кодування його в HTML CSS шаблонів JS). Необхідно лише встановити і налаштувати вибраний шаблон, а потім перевірити роботу інтернет ресурсу.

3. Висока доступність

Кількість готових шаблонів, доступних для користувачів, збільшується щодня. Тому для кожного проекту можна підібрати кілька варіантів шаблонів.

Працюючи з шаблонами компанії TemplateMonster, ви економите час і отримуєте вищу якість продуктів! Ви повинні знати, що дизайнери компанії TemplateMonster враховують як і практичні, так і творчі аспекти в процесі створення веб сайт шаблонів. Шаблони TemplateMonster максимально функціональні, легко змінювати, оригінальні – тому їх по праву можна вважати творами мистецтва.