При слові «домробітниця» чомусь відразу представляються величезні хороми, які миє мовчазна жінка у білому фартусі. Господарі попивають каву і вказують на місця, в яких залишився пил. Однак не всі знають, що прибиральницю цілком по силам найняти людям з середнім достатком, переклавши на неї мерзенний і тяжкий обов'язок миття підлог, сантехніки та інших принад домашнього побуту. Робота прибиральниці поляга є саме в наведенні чистоти и порядку в вашому будинку .

Ви зовсім не зобов'язані бути власником багатоповерхової нерухомості - навіть однокімнатні квартири вам із задоволенням вичистять до блиску. Адже ви за це платите. При цьому мало хто замислюється, що таким чином можна полегшити життя і старим родичам - якщо з підтриманням чистоти вони, наприклад, справляються, то на випадок якогось більш глобального прибирання, наприклад, раз в два місяці, можна запросити професіонала.

Заглядаємо на портали оголошень і завми раємо від подиву: мало того, що оголошень греблю гати, так і кандидатури одна краща за іншу . У когось 20 років стажу, хтось кришталево чесний, ще хтось обіцяє якість і розумну ціну. З пропозицією проблем немає. Як пізніше з'ясується в розмові з потенційними прибиральницями, конкуренція серед них за останні роки стала дуже жорсткою, а попит на послуги, на жаль, падає. Особливо це стало помітно після кризи. Якщо 5-6 років тому тиждень у хорош ої прибиральниці був розписан ий від і до, то зараз боротьба за клієнта йде жорстка. Окрім прибирання, пропозиція часто включає і миття посуду, прасування, миття вікон.

При всіх цих складових здається, що вибрати прибиральн ицю - справа кількох хвилин. Однак на практиці все не так просто. Почати слід з того, що ви все-таки пустите в вашу оселю абсолютно чужу людину. Тому до вибору треба підходити дуже уважно.

Вартість роботи прибиральниці формується в залежності від різних факторів. Метраж, стан приміщення, наявність якихось цінних предметів. Ще важливо – це генеральне прибирання або ж звичайна уборка. Спеціаліст пройдеться по всіх закутках вашої квартири і вичистить пил століть з тих місць, про які ви, можливо, навіть і не підозрювали.

Після уборки санвузли будуть виблискувати - зливні отвори стануть чистими, крани очищені від вапна, унітаз буде в ідеальному стані як всередині, так і зовні, причому в самих важкодоступних місцях.

Якщо ви шукаєте майстра, який поможе вам з роботою по дому, то ознайомтеся з пропозицією на http://nash-mayster.lviv.ua/.