Вибір дитячого саду є дуже важливим завданням для кожної родини, до розв'язання якого слід підходити з усією відповідальністю. Адже мова йде про заклад, у якому дитина буде проводити більшу частину дня, де їй має бути максимально комфортно, спокійно, цікаво і весело.

Дефіцит муніципальних дошкільних установ породжує швидке зростання кількості приватних садків. У державних садів є свої переваги – низька вартість та близькість до будинку, проте отримати путівку в них дуже не просто, іноді її доводиться чекати аж до самої школи. Поява великої кількості приватних садках київ пов'язана з постійними чергами в державні дошкільні установи, проблемами з харчуванням та умовами для розвитку та відпочинку малюків, а також неуважністю вихователів до своїх підопічних.

Якщо ви бажаєте для своєї дитини всього найкращого, то вам варто записати її в приватний садочок київ. Зробити це можна на https://cleverkids.com.ua/ukr/kindergarten/.

Переваги приватних дитячих садків

1. Перше гідність платних садів – це їх оснащення. Зазвичай вони розташовуються в нових або добре відремонтованих приміщеннях, де немає проблем із опаленням, водопостачанням та іншими комунікаціями. Крім того, малюки забезпечені якісними навчальними матеріалами, гарними іграшками і всім іншим, що необхідно для повноцінного сну, відпочинку та всебічного розвитку.

2. Кращі садіки Києва працюють допізна, деякі навіть цілодобово. Це суттєва перевага, адже робочий день багатьох батьків закінчується не у п'ять і не шість годин вечора.

3. Дуже важливий момент – наявність охорони, завдяки чому не варто турбуватися, що на територію саду пройде хтось сторонній.

4. До переваг приватних дитячих садів відноситься і невелика кількість дітей у групах – від 5 до 12 осіб. Маленька наповнюваність груп буде гарантією того, що педагоги приділять максимум уваги і постараються знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, щоб максимально розкрити його здібності вже в ранньому віці.

5. У приватних дитячих садах велика увага приділяється розширеною освітньою програмою: крім набору із стандартних занять, з дитиною будуть займатися танцями, музикою і вивченням іноземної мови. Активно використовуються новітні методики та авторські програми, наочні посібники, ілюстрації та роздатковий матеріал.

6. Заняття проводять кваліфіковані фахівці, адже будь-яка комерційна організація прагне бути конкурентоспроможною на ринку, тому привертає кращі кадри. Вихователі, няні і кухаря у платних дошкільних закладах мають спеціальну освіту та багаторічний досвід роботи в цій сфері.

7. У приватному дитячому садочку дитина перебуває під постійним наглядом лікаря, що забезпечить профілактику захворювань, а у разі появи ознак нездужання відразу ж буде надана медична допомога. Крім педіатра, за дітьми спостерігають також психолог, логопед і дефектолог.

8. Приватний дитячий сад може запропонувати своїм вихованцям різноманітне харчування, включаючи соки, свіжі фрукти і овочі.