Колись в часи соціалізму кеди були одним з найдоступніших видів взуття і особливою популярністю не користувались. Проте з часом вітром перемін занесло й до нас любов до цього взуття. Вона прийшла разом з субкультурами, які захопили молодь. Це було кілька десятиліть тому, а зараз же кеди стали одним з найкомфортніших видів взуття, який полюбляють носити і молоді хлопці, і дорослі чоловіки.

У багатьох виникає питання, як носити кеди і не виглядати як спортивний хлопчик, чи людина, що зовсім не має смаку? Це, доречи, дуже важко зробити, адже кеди пасують до будь-якого одягу. Проте поговоримо докладніше про те як кеди носити чоловікам и з чим вони будуть добре виглядати.

Якщо ми говоримо про стильні кеди, то це – кеди Сonverse. Вони з’явились на початку ХХ століття , і з того часу не дуже змінились, проте захопили світ своїм акуратним виглядом і зручністю. В ХХІ столітті кеди стали універсальним взуттям. Його можна носити з чим завгодно і як завгодно – деякі зірки навіть комбінують його з сукнею и виходять так на червону доріжку.

Джинси і кеди

Чоловікам, звісно, сукні ні до чого. Стильні хлопці носять кеди з джинсами, а деякі, навіть, з класичними брюками. Проте, другий варіант досить претензійний і потребує деякої сміливості.

Класичний же варіант, який добре пасує кожному хлопцю – джинси і Сonverse. Вони пасують до джинсів будь-якого кольору і форми, проте найкраще виглядають у поєднанні з темними відтінками і вузькими штанинами. Це – один з образів стилю casual, який є фактично універсальним для мешканців міста.

З джинсами добре виглядатимуть і високі, і низькі кеди. Якщо, високі будуть прятатись під джинсами, їх можна підкотити.

Що стосується кольору – ніяких обмежень немає, проте якщо кеди яскравого кольору, буде краще, якщо на вас буде ще одна деталь такого ж кольору, наприклад, футболка чи шарф.

Чіноси і Джоггери з кедами

Ці брюки стали не менш популярними, аніж джинси. І якщо з початку вони були частиною спортивного стилю, то зараз їх навряд чи можна віднести до цієї категорії. Тепер вони ближче до стилю smart casual і в поєднанні з кедами створюють стильний образ, який до того ж буде дуже зручним у повсякденному використанні.

Піджак і кеди

У нашій свідомості засіла думка про те, що кеди і класичний одяг поєднувати неможна. Проте зараз кеди і піджак – розповсюджений і стильний варіант одягу для чоловіка на кожен день.

Також кеди добре поєднуються з футболками і сорочками, особливо якщо вони одного кольору.