А Ви гуляєте з дитинкою на подвір’ї? Звісно ж гуляєте. А чи знаєте Ви про шкідливість та користь сонячного проміння? Чи знаєте, що може бути, якщо довго не захищати малюка від прямих сонячних променів?

Сонячне проміння – це скарб людства. Та якщо не вміти правильно поводитись з його енергією наслідки можуть бути негативними.

Всі ми знаємо про екологічний стан нашої планети і що саме призводить до його погіршення. Чим далі, тим гострішою стає проблема шкідливого сонячного випромінювання. Надмірне і безконтрольне перебування на сонці викликає безліч негативних проявів: опіки, враження мозку, збій функціонування організму вцілому, рак. Давайте розберемось з цими жахливими назвами і з тим, як правильно поводити себе на сонці.

  • Що мається на увазі «шкідливе сонячне випромінювання».
  • Промені UFC найнебезпечніші промені, що вбивають усе живе і на щастя вони повністю поглинаються озоновим шаром нашої планети;
  • Промені UFB – промені які лише частково поглинаються озоновим шаром і при довгому впливі викликають захворювання шкіри та інші;
  • Промені UFA – ці промені найменше поглинаються озоновим шаром і в більшій мірі досягають землі. Вони відносно не шкідливі. Що це значить. В наш час вчені виділили шкалу концентрації цих променів від 0 до 10. Найсприятливіші показники для людини від 0 до 2. І найнебезпечніші 10.
  • Тепер поговоримо про те, як себе вести на сонці. Насправді найкраще не виходити на вулицю влітку з 12-ї години і приблизно до 16-ї. Це години найактивнішої фази сонця і відповідно ж найсильнішої концентрації негативного шкідливого випромінювання. Та ви і самі скоріше за все відчуваєте цей вплив в період активних годин. Це може бути легке затуманення або запаморочення, безсилля чи головний біль.

Як правильно організувати прогулянки та вберегтися від негативного впливу сонця?

Гуляти лише в не пікові години.

Одягати капелюхи та прикривати одягом ті ділянки шкіри, що найшвидше піддаються опікам.

Задумайтесь! Коляска не прикриває вашу дитину належним чином? Тоді потрібно придбати додатковий сонцезахисний козирок. Він створить достатньо простору в тіні для перебування малюка навіть, якщо у вас не має можливості знайти додаткову тінь або ви змушені бути на активному сонці чи можливо просто ви хочете не переживати, де і як сонячне випромінювання буде шкідливим. А ще ці козирки бувають з москітними сітками, що вбереже дитину ще й від комах.

Ніколи не залишайте сплячого малюка у дитячій колясці на відкритому сонці!

Прогулянки – це найкраще, що є у дитини для розвитку її світогляду та пізнання всього оточуючого. І ви – мами завжди знаєте, як зробити так, щоб цей час був безпечним та радісним.