Отримати багато задоволення за невеликий проміжок часу можна відпочиваючи в Туреччині. На сьогоднішній день ця країна входить до трійки найпопулярніших країн для відпочинку серед туристів пострадянського простору.

Світову визначність турецькі курорти отримали завдяки унікальній системі «all inclusive». Усі готелі Туреччині працюють за цією схемою. Вона включає у себе все, чого може забажати турист на відпочинку. 

Країна має вхід аж до 4 морів:

1. Егейського;

2. Середземного;

3. Чорного;

4. Мармурового.

Усі пляжі гарні , а сонечко дуже лагідне. Узимку можна відпочити на гірськолижному курорті. У містах розвинена туристична та розважальна інфраструктури. Кожен турист знайде можливість гарно провести час. Усі турецькі міста нестримно розвиваються, при цьому зберігається національна ідентична та історичні пам’ятки.

Архітектура вражає своєю помпезністю. Тури в Туреччину доступні кожному.

Відпочинок у Туреччині – це сімейні походи по магазинам, екскурсії, лікувальний або екстремальний відпочинок. Туристи з різними смаками знайдуть у східній країні щось особливе для себе. 

Турки навчились поєднувати європейський сервіс та низькі ціни. Тому для вітчизняних туристів Туреччина справжня Мекка для відпочинку.