Декілька слів про камін

Ось вже декілька століть підряд, такий елемент інтер’єру, як камін, був і залишається закутком спокою, затишку, і прекрасним місцем проведення вільного часу для всієї сім’ї. Що може бути краще, ніж тихий і спокійний вечір, проведений в напівпітьмі, біля примарно граючих язиків полум’я? Прекрасний спосіб забутись, відійти від щоденних клопотів і переживань. Сідаючи біля каміна, ви ніби зупиняєте плин часу навкруги. Прекрасний привід, щоб залишитись наодинці з собою, обдумати щось важливе, або, навпаки – розслабитись, і забувши про всі справи і рутинні проблеми.

Каміни, які бувають досить схожі за будовою, зовсім різні ззовні. Напевно, не існує в світі два абсолютно однакових каміна. Вони бувають різних стилів та форм, по-різному прикрашені та оформлені, але всі вони мають одну властиву їм всім рису: каміни мають неймовірну властивість відволікати від всього буденного. Всі вони по-своєму прекрасні, але є серед них явні фаворити – це каміни з мармуру. Ціни на такі каміни є вищі, ніж ціни на звичайні, кам’яні каміни, але вони варті того.

Мармуровий камін – символ спокою і затишку в домі

З древніх часів мармур був улюбленим матеріалом зодчих та майстрів, які проектували і будували неймовірні будівлі для своїх правителів. Чарівні палаци Індії, строгі і похмурі замки Англії, та загадкові піраміди Єгипту – яскраві тому підтвердження. Ще з тих часів, використання мармуру в дизайні підтверджувало високий статус власника, адже дозволити собі таку розкіш міг далеко не кожен.

Камін, прикрашений цією породою, вражає своєю красою і чарівністю. Величний і монументальний, разом з цим він дарує відчуття комфорту, затишку, та духовного спокою. Традиція використання мармуру для виготовлення камінів прийшла в наш час приблизно з вісімнадцятого сторіччя. Тоді, в принципі, як і сьогодні, такий предмет інтер’єру уособлював в собі вічні сімейні цінності, а також був символом спокою та гармонії в домі. Мало що змінилось і сьогодні. Дозволити собі таку річ могли тільки люди високого соціального статусу. Крім того, такий камін підкреслить естетичне виховання власника, стане ознакою хорошого смаку.

В наші дні, вибір дизайну, компонування і оформлення каміну залежить тільки від фантазії клієнта, та його особистих побажань. Від строгих класичних варіантів – до яскравих та сучасних. Існує безліч компаній та студій, які займаються розробкою дизайн-проектів та власне створенням камінів. Наприклад, каміни в Івано-Франківську реалізує відразу декілька компаній. Тому, у вас завжди є можливість вибору.