Багато людей живуть на сонячній стороні, а це значить, що в квартирі або заміському будинку в літню пору важко знаходиться, тому що потоки теплого повітря будуть поширяться по всій квартирі. Також це згубно впливає на кімнатні квіти, їх листя може отримає опіки, вигоріти, а отже і засохнути. Жодне кімнатна рослина не любить прямі сонячні промені. Поговоримо про різні засоби захисту від сонячних променів, опишемо як виробляти належний догляд, а також розглянемо всі плюси і мінуси даного матеріалу.

Рулонні штори Ролло Львів мають висувний механізм. Зверху вниз або знизу вгору. Якщо живете на нижніх поверхах, навпроти будинку вікна інших будинків, то краще встановити рулонні штори кріпленням знизу вгору. Стандартні рулонні штори складаються з коробу. У спеціальний короб закручуються рулонні штори. Короб кріпиться на віконне простір. З короба висувається тканина, яка затемнює сонячні промені. Шнур - це ланцюжок, з допомогою якої висуваються і ховаються штори. Є інший вид рулонних штор, без ланцюжка. У такому варіанті висоти рулонної штори закріплюється на дві стрічки. Рулонні штори можуть висуватися по напрямних, якщо їх немає, то штора буде бовтатися від вітру і іздавати шурхіт. В такому випадку можна встановити внизу віконної рами бортик, в який буде заходити рулонний штора. Напрямні планки за якими висувається штора і нижня планка не завжди входять в набір при продажу рулонних штор.

Найчастіше рулонні штори встановлюють на балконі, кухні і в офісах. Іноді можна побачити рулонні штори в кафе і ресторанах. Якщо на шторах утворилася пил, то досить включити пилосос і прибрати пил - це суха чистка рулонних штор.

Якщо рулонні штори світлих відтінків, то з часом на них може з'явиться бруд. Догляд в такому випадку простий. Знімаємо рулонні штори з конструкції. У ванній кімнаті пральної порошок розводимо в ємності в водою, додаємо краплю шампуню, збовтуємо, цей розчин утворює піну. Підійдуть засоби для чищення килимів. За допомогою губки наносимо на рулонні штори по всій поверхні. Спочатку з одного боку, потім з іншого. Так залишають на 30-40 хвилин, потім споліскують за допомогою душа і висушуємо. Можна повісити на вішалку, покласти на дошку у ванній, щоб залишки зайвої води стікали в ванну. Для чищення світлих рулонних штор використовують миючі засоби Коли рулонні штори висохли, встановлюємо їх назад на кріплення. Якщо такий метод чищення рулонних штор здається дуже складним, тоді відносимо в хімчистку.