Задоволення та радість можуть досягти своєї кульмінації і в такі миті відчуваєш себе окриленим від щастя! Піднесіться до самого неба і поласуйте стравами в обіймах розкішного Тернополя – новий ресторан від мережі закладів Файне Місто гарантовано закохає Вас у себе.

Сімейний відпочинок, що проходить дійсно на висоті: НА НЕБІ – унікальний заклад, який дарує незабутні емоції

Центр міста, шостий поверх, розкішний краєвид із вікна, що презентує Кафедральний собор у всій величі і красі. Чудова картинка, чи не так? А тепер уявіть себе серед цього ошаття: довкола оригінальний інтер’єр, приємна ненав’язлива музика, а на столі – сучасна українська кухня. Відчуйте себе на самісінькому небі від гастрономічного задоволення та найбільш привітного сервісу в Тернополі у ресторані NA NEBI.

Новий, але вже такий улюблений багатьма тернополянами заклад, розкриває привітні обійми міста, а який чарівний захід сонця можна споглядати з висоти 6-го поверху! Великі панорамні вікна, модернізований український мотив у дизайні, креативне втілення у кожній дрібниці – ресторан української кухні НА НЕБІ змусить забути буденні клопоти і віддатися у полон цілковитої нірвани.

Мережа закладів Файне Місто втілила нове бачення традиційної кухні українців у ресторані NA NEBI.

 

А Ви вже встигли оцінити страви та інтер’єр нового популярного закладу? Атмосферність, оригінальний підхід у дизайні та захоплюючі краєвиди – це лише частина сюрпризу, який чекатиме на Вас у ресторані НА НЕБІ. Заклади Тернополя, що працюють під егідою «Файне Місто», завжди відрізняються вишуканою кухнею. Гриль та вино – це візитівка нового ресторану. Тут національні українські страви модернізуються, синтезуються та подаються в інакшому баченні, адже сучасні українці вже давно відійшли від традиційного формату трапези.

Меню ресторану НА НЕБІ – це втілення вишуканого смаку та неординарного погляду на звичне. Особливий акцент робиться саме на стравах-гриль, які готуються для гостей посеред зали: тонкі й запашні аромати зведуть Вас із розуму! Ресторани Тернополя від мережі Файного також вирізняються культурою споживання алкоголю: NA NEBI пропонує чималий вибір напоїв українського та закордонного виробника. Віскі, бренді, настоянки та розкішна колекція вина додають вечері особливої п’янкої ноти.

Забронювати столик можна наступним чином:

  • Завітати на сайт fainemisto.com.

  • Зателефонувати до адміністратора – 068-211-77-11.

 

Нестандартне меню, українська кухня у новому форматі, колекція вишуканого алкоголю та чарівна атмосфера у ресторані НА НЕБІ зроблять звичну трапезу незабутньою!