Картинки по запросу Літній табір для малюківСьогодні більшість молодих батьків працює, віддаючи дуже багато часу професійній діяльності. З цим нічого не вдієш, такі вимоги сучасного життя. Діточки чекають з роботи маму й татуся у дитячому садочку. Але всі добре знають, що перші роки дитини дуже важливі для формування її особистості, закладання основи знань, що стануть в нагоді при освоєнні шкільної програми. Тому вибір дитячого садочку – це дуже відповідальний процес. Для забезпечення гармонійного розвитку дитини, батьки повинні приділяти дитині дуже багато часу, збагачуючи її знання і навички. Але через роботу батьки не мають такої можливості, та покладаються на професіоналізм вихователів. Це заставляє батьків віддавати перевагу приватним дитячим закладам.

Дитячий центр «Школа Радості» Олени Чернявської прагне забезпечити гармонійний розвиток кожної дитини. В садочку слідкують за фізичним розвитком дітей, естетичним збагаченням, збільшенням рівня знань. Якісний відпочинок малечі віком від 3 до 7 років пропонує сучасний літній табір Харків. «Школа радості» підготувала для дітей широкий вибір розвивальних програм. Враховуючи велику зайнятість батьків, літній дитсадок передбачає можливість відвідування дитячого закладу за гнучким графіком. Діти мають можливість перебувати в школі повний або неповний день, а батьки можуть максимально раціонально планувати свій час. Табір має зручний графік роботи з 8 до 19 години. Кількість дітей в групах не перевищує 15 чоловік, що дозволяє знайти до кожної дитини індивідуальний підхід та приділити їй достатньо уваги.

Діти в «Школі Радості» забезпечені 6 разовим харчуванням. Кваліфіковані кухарі готують для дітей смачні, корисні страви, слідкують щоб меню було збалансованим, містило достатньо свіжих овочів та фруктів. Для приготування їжі використовуються тільки екологічно чисті продукти.

Досвідчені педагоги організовують максимально корисне дозвілля дітей, що включає різноманітні майстер – класи, цікаві спортивні змагання, розваги на свіжому повітрі. Діти можуть познайомитися з різними видами спорту: тенісом, боксом, гімнастикою. Приносить задоволення дітям знайомство з командними видами спорту: футболом, баскетболом, волейболом. А як діти засвоїли ази спортивних ігор, наглядно демонструє яскраве фізкультурне свято, участь в якому приймають всі члени сім’ї. Тут учасників чекають змагання та конкурси, що піднімуть всім настрій, та надовго запам’ятаються дітьми.

У роботі з дітьми використовується унікальна авторська технологія «Навчання в казці» Олени Чернявської, системи Глена Домана, Марії Монтессорі та Миколи Зайцева. На інтернет ресурсі «Школи Радості» https://shkolaradosti.ua/ua/ більше інформації поро систему навчання. Діти засвоюють нові знання у формі гри. А ефективність навчання в 4 рази перевищує результати, що демонструють діти, які навчаються за традиційними методиками.

Яскраво демонструє використання ігрових технологій навчання програма «Подорож по країнах світу». Так знайомство з Францією включає показ мод, де діти можуть спробувати свої сили як моделі, знайомство з природою та культурою країни. Неспішна віртуальна подорож вуличками Парижа, перегляд французьких комедій завжди супроводжуються сміхом та веселощами. А кухарі будуть раді пригостити дітей хрусткими круасанами та французькими солодощами. Закінчується знайомство з Францією веселою вечіркою біля басейну.

Відпочинок у літньому таборі піде на користь здоров’ю та настрою дітей. У «Школі Радості» завжди раді надати батькам допомогу в організації літнього відпочинку малечі.