Видалення сухих дерев – складний процес. Часто, щоб видалити небезпечні сухостої запрошують фахівців з роботи аварійних дерев. В густонаселених місцях і великих містах, де мало вільного місця, такі крупноміри намагаються видаляти по частинах. Цей спосіб підходить і в тому випадку, коли поблизу дерева багато будівельних об'єктів і комунікацій і немає можливості валити його цілком. Будь-яка робота, будь то обрізка гілок, валка або видалення, вимагає від виконавців професіоналізму.

Якщо виникла необхідність видалення дерев, то краще запросити фахівців, а не намагатися самому, сподіваючись на авось, обробити заважающі рослини. На видалення дерев йдуть зазвичай в декількох випадках:

• Дерево загрожує падінням.

• Дерево поширює хвороби і комах.

• Дерево заважає будівництву будівель і прокладання комунікацій.

Всі дії по видаленню повинні виконуватися з великою обережністю і кваліфікованими працівниками. Всі ціни встановлюються в залежності від того, наскільки складна робота. Чим небезпечніше і крупніше рослина, тим більше коштує послуга.

Розроблено цілий ряд способів зрубу аварійних дерев: валка цілого стовбура і за сортиментам, видалення з плавним спуском або частинами з використанням скидання.

Спил дерева повністю

Даний варіант відноситься до числа найбільш спрощених. Якщо дерево розташоване на відкритій місцевості, поруч з ним немає парканів і клумб, немає ризику зім'яти що-небудь або нашкодити оточуючим рослинам і будівель, спіл цілком — відповідний варіант, щоб видалити дерево. Вага оброблюваного стовбура може бути дуже великою (до декількох тонн), і його падіння здатне продавити грунт. Цей спосіб використовують, якщо є якісні дороги, огорожі та інші ландшафтні елементи.

Якщо поблизу є сараї, альтанки або якісні частини декору місцевості, то кращим варіантом є видалення частинами з контрольованим спуском відокремлюваних від стовбура частин. Підстраховка стовбурових елементів, зрозуміло, впливає на вартість роботи. Однак, і робота буде виконана більш якісно та безпечно. Цей спіл гарантує збереження ландшафту, а прибирання території проходить набагато швидше. Розглядаючи спіл дерева на фото в цьому можна ще раз переконатися.

Валка дерев по частинах

Весь процес валки починається з підйому на дерево. Потім йде спилювання гілок крони. У великих рослин зазвичай крона дуже пишна й розлога.

Післе того, як крона вилучена, приступають до спила дерева частинами.