В епоху постійного поспіху і повної доступності важко уявити собі успішний бізнес без хорошого смартфона. Коли ми хоч мить не будемо доступні «через телефон», наш бізнес може моментально зруйнуватися або потерпіти великі втрати. Крім того, телефон є візитною карткою підприємця, і зламані або чіткі сліди використання, безумовно, не допоможуть в підтримці професійного іміджу.

На жаль, пристрої нового покоління, блискучі смартфони Samsung, HTC і LG, хоча мають сенсорні екрани і тисячі додатків, але не можуть відповідати довговічності хорошого, "непорушного" Nokia 3310.

Як ефективно захистити телефон від серйозного збитку?

Необхідний мінімум: захисна плівка

Згідно зі статистикою, тільки 10% клієнтів, що купують смартфони, одночасно інвестують в аксесуари для своїх пристроїв. Мудрість приходить тільки після пошкодження, а потім ремонт зламаного екрана або непривабливого побитого корпусу у багато разів перевищує витрати, понесені заздалегідь. Основний мінімум, який у вас повинен бути, - це якісна захисна плівка, а краще захисне скло.

Хоча технологія Gorilla Glass (загартоване скло) стає все більш популярною - в багатьох смартфонах сенсорні екрани зроблені зі спеціального скла, яке повинно забезпечувати захист від подряпин і інших механічних пошкоджень. Хоча Gorilla Glass може застосовуватись у всіх нових моделях Samsung, Nokia Lumia, LG, HTC і Sony Xperia і т.д., це не дає 100% гарантії що телефон не пошкодитися.

Бампери та чохли

Якщо ви вирішали купити чохол на телефон, який буде охоплювати не тільки сам дисплей, але і весь корпус нашого смартфона, це буде хорошим рішенням. Це рішення забезпечує захист від подряпин, а також від затоплення (запобігатиме потраплянню вологи). У ділових поїздках ваш телефон може піддаватися впливу води, піску або пилу. Більшість пристроїв Android в цьому відношенні підтримується Otterbox, який пропонує різні форми безпеки й охоплює доступні цінові рішення. Новий чохол також може бути швидким і дешевим способом змінити зовнішній вигляд вашого смартфона. Перш за все, персоналізований пристрій дозволить вам проявити себе, а подруге - легше періодично міняти чохол за кілька сотень грн, а не купувати новий телефон тільки тому, що нам набрид його зовнішній вид.

Смартфони в металевих корпусах

Якщо ви збираєтеся замінити свій телефон, варто подбати про аксесуари, але також і про кращу якість. На ринку є кілька популярних моделей преміальних смартфонів, які частково або повністю покриті металевим корпусом. Такі телефони явно більш міцні та надійні, ніж що конкурує пропозиції, однак варто звернути увагу на ступінь покриття металу.

Купуючи сучасний, дорогий модний і функціональний смартфон, думайте не тільки про те яка у нього камера, пам'ять і т.д., але і про його збереження. Адже не важливо яку модель ви купуєте, без належної турботи навіть найостанніший телефон буде складати погане враження.