У сучасному житті подушка для вагітних і годування важливий атрибут жінки у цей найважливіший період. Навіщо вона взагалі потрібна? Наші мами і бабусі прекрасно народжували без неї - і прекрасно себе почували! Викинути гроші заради кількох місяців сумнівного зручності? Нехай це роблять ті, у кого їх занадто багато! Приблизно так міркують багато жінок в положенні сьогодні, коли мова заходить про такий незрозумілий предмет як подушка для вагітних.

Дійсно, велика, недешева і багато в чому незрозуміла нашому споживчому мозку. Тільки зверніть увагу на один-єдиний нюанс: про її непотрібність міркують ті, хто ніколи нею не користувався. Ті ж, хто має такий досвід, вважають інакше.

Як правило, про подушку для вагітних майбутні матусі замислюються тоді, коли стрімко зростаючий живіт і розширюючи кістки приносять безліч незручностей. Жінці незручно не тільки бігати, ходити або сидіти, але навіть лежати і спати. Починається безсоння, а слідом - дратівливість, плаксивість, втома, проблеми з режимом дня, настроєм і здоров'ям.

Подушка здатна допомогти вирішити цю проблему і забезпечити молодій мамі більше позитивних емоцій від її стану - це правда. Двометрова, злегка загнута, що повторює форми тіла і вдало підпирають животик, виглядає дуже привабливо. І, безумовно, зручно. В цьому аспекті даного аксесуару ставимо жирний плюс.

До речі, все більше жінок ставлять свій комфорт на перше місце і тому купують їх вже на початкових термінах вагітності, не чекаючи проблем в другому-третьому триместрах. Зручність і солодкі сновидіння такі матусі ставлять вище сумнівів від доцільності такої покупки.

Негативною стороною можна назвати хіба що їх розмір. Вони дійсно великі - по 2 - 2,5 метра. Є й маленькі, але вони набагато менш комфортні. Відповідно, якщо жінка проводить багато часу в обнімку з U-подібною двометровою «подружкою», місця на ліжку для батька дитини може вже й не залишитися. Втім, деякі чоловіки, можливо, навпаки, видихнуть з полегшенням і поспішать зробити своїм благовірним такий подарунок: гормональний фон і настрій вагітних жінок дуже сильно змінюються, і краще вже хай майбутня мама гарненько висипається в обнімку з подушкою, ніж скандалить з найменшого приводу.

Якщо глибоко покопатися в інтернеті, можна знайти безліч різних форм подушок для вагітних і годуючих. Це U-форма і J-форма, С-форма і G-форма, I-форма і «чок» (маленький «рогалик»). Яку вибрати - справа хазяйська. Можна оцінити вибір в магазинах, помацати кожну з наявних моделей і примірятися на них.