Що кажуть люди, які купили автомобілі з Америки? У першу чергу - вони не погано заощадили. Різниця у цінах між українським і європейським ринком б/у автівок, та США, досить суттєва - від 20ти до 50ти відсотків, а це немалі кошти.

До того ж - зараз у нашій країні діє закон про пільгове розмитнення транспортних засобів. Продаж бу автомобілів, таким чином, стає дуже вигідним, особливо добре це стає помітно на прикладі електромобілів. Для них повністю скасовано НДС, акцизний збір, та мито на ввезення!

Але в кожній бочці меду є своя ложка дьогтю. На жаль, даний випадок теж не є винятком. Справа полягає в тому, що пільги носять тимчасовий, а не постійний характер. На нашому сайті, ви можете з легкістю знайти таймер, що відлічує час до кінця цих золотих часів.

Купить авто из америки недорого це все ще можливо, але, якщо вас цікавить подібна перспектива, краще приймати рішення не відкладаючи в "довгий ящик". Користуючись послугами серйозної і надійної компанії посередника, такої як AtlanticExpress, ви зможете зробити це гранично швидко, і при цьому отримати по-справжньому якісну машину, саме те, що ви хотіли і уявляли собі, коли задумували здійснити покупку.

Ми надаємо своїм клієнтам найвищій рівень послуг, під ключ, що включає в себе все, до найменшої дрібниці. І ми просто не можемо дозволити собі вести справи інакше - адже наша компанія, це офіційний представник найбільшої фірми в США, що надає логістичні послуги - Atlantic Express Corp.

Всі закупівлі проводять кращі дилери, на найбільших платформах. Це авто аукцион сша manheim, copart, iaai - тут щодня продається, не менш 250 тисяч автомобілів. Купить авто из америки,користуючись нашими послугами - це просто і гарантовано надійно. акож, ви можете ознайомитись з розділом авто з сша відгуки - це буде корисно!