Вам давно не вистачає грошей на подарунок коханій людині або на предмети першої необхідності? Саме для таких приводів існують кредити готівкою! Компанії по типу Швидко Гроші, Готівочка або Оксі Банк.

Дані компанії спеціалізуються на так званому небанківському мікрокредитуванню та видають позики громадянам України з настання повноліття. Брати кредит у представників таких компаній дуже зручно, адже рішення про видачу позики буде прийматися без урахування ваших цілей, довідки про доходи, довідок з місця роботи, без застави та поручителів.

Отримати позику готівкою дуже легко. Для цього необхідно звернутися до відділення будь-якої компанії, надати лише свій паспорт та ідентифікаційний номер. Іноді потребується наявність банківської карти будь-якого банку, але це у випадку, якщо ви бажаєте отримати позику безготівковим розрахунком.

Після подачі заявки на позику вам слід очікувати від п’яти до двадцяти хвилин (у середньому не більше десяти хвилин) для того, щоб робітники компанії були в змозі перевірити правильність та достовірність ваших особистих даних. Це потребується для того, щоб значно зменшити шанс шахрайства з чужими документами. Після прийняття рішення про видачу позики, йде обробка заявки, яка триває не більше десяти хвилин, і після цього вам нададуть гроші готівкою або нарахують їх на вашу банківську карту.

Слід ураховувати, що максимальна сума позики у відділеннях компаній, які спеціалізуються на мікрокредитуванні, є індивідуальної для кожної компанії, як і термін кредитування. Тобто, наприклад, якщо ви вирушили взяти позику і відділенні Готівочки, то максимальною сумою буде сім тисяч гривень строком на шістнадцять календарних діб.

Також відсотки за користування позикою є різними у різних компаніях. Тому необхідно відповідально відноситися до позик та не користуватися ними, якщо не впевнені, що зможете повернути усю суму разом із відсотками у зазначений термін.