Ви мрієте про добрий відпочинок на озері серед дикої природи? Мрієте забути на деякий час про цивілізацію та поринути у чудовий світ природи та краси? Шацькі озера - найкращий відпочинок та гарне місце для того, щоб розслабитися, отримати задоволення та користь від купання - вода цих озер має чудові особливості, які збагачують організм людини усіма корисними властивостями та дарують відчуття спокою та гарний настрій.

Якщо Ви бажаєте відпочити на озері Світязь, що знаходиться у національному Шацькому парку, зазирніть до сайту бази відпочинку "Галицький двір". На відпочинку на озері Світязь Ви знайдете усе, що може Вам запропонувати відпочинок на природі - комфорт, чисте повітря, дарунки природи, піщані пляжі та багато іншого. Якщо Ви відчуваєте потребу у поєднанні з природою, оберіть базу відпочинку "Галицькій двір".

Усім нашим клієнтам ми пропонуємо вигідні ціни та високоякісне обслуговування, тому кожен зможе насолодитись перебуванням на нашій базі відпочинку. База відпочинку "Галицькій двір" саме для тих, хто хоче дійсно розслабитись та насолоджуватися спілкуванням з природою. Ми пропонуємо Вам усе необхідне для того, щоб Ваш відпочинок приносив задоволення та користь для усього організму.