Бажання до самовираження в одязі допомагає виглядати нетривіально, сучасно і фешенебельно. Якщо для вас має значення кожна деталь вашого образу, то вам варто звернути свою увагу на таку річ гардеробу, як одяг для ніг - яскраві шкарпетки. На сьогодні, чоловічі шкарпетки це не просто одяг для гігієни ніг, це аксесуар який можна надягнути під різний стиль одежі і виглядати на сто відсотків стильно. Ще в 60-х роках така одежа для ніг стала популярною серед чоловіків, тоді останнім писком моди вважались шкарпетки червоного кольору, які було не так легко купити, а відкриттям стали шкарпетки з синтетичних матеріалів, які відрізнялися своїм дизайном, де були нанесені яскраві малюнки, переважно геометричні візерунки, і купити їх можна було лише у «спекулянтів». В наші часи можна сказати мода на яскраві шкарпетки повернулась, але вона настільки різнобарвна, що дизайн такої одежі для ніг не може не дивувати, а купити такий атрибут можна без проблем в спеціалізованих магазинах на чоловічих аксесуарах і не тільки.

Як і де вибрати якісні яскраві шкарпетки?

Сучасні яскраві шкарпетки не потрібно приховувати, адже вони є деталлю для самовираження, тому дуже важливо щоб їх якість була на найвищому рівні, для цього перед покупкою такої одежі для ніг необхідно звернути свою увагу на те з чого вони зроблені. Як правило, найкращим варіантом шкарпеток, які будуть тримати свою форму і не скочуватись після першого надягання, це поєднання таких матеріалів, як бавовна, поліамід та еластан або нейлон та акрил. Причому вміст бавовни повинен бути не менше 80%, адже це натуральний матеріал, а синтетичних матеріалів разом повинно міститись 20%. Наприклад, відомий український бренд шкарпеток Bow Tie House пропонує яскраву одежу для ніг з таким складом:

  • 80% - бавовни, 17% - поліаміду, 3% - еластану;
  • 80% - бавовни; 15% - нейлону, 5% - акрилу.

Тому, якщо ви не знаєте де купити якісні шкарпетки в Україні, то вам обов’язково треба відвідати магазин Bow Tie House, який працює ще як і інтернет-магазин, там ви знайдете велике різноманіття яскравих шкарпеток власного виробництва бренду, а також інших відомих українських виробників, таких як Driftwood, Sox і Sammy Icon.

Чи існують правила носіння яскравих шкарпеток?

Суворих правил щодо носіння такої одежі для ніг не існує, загалом треба обов’язково слідкувати за чистотою, щоб вони завжди виглядали охайно, адже це яскравий атрибут в образі, який 100 відсотків буде привертати увагу оточуючих. Також важливо слідкувати за тим, щоб шкарпетки не сповзали та не збирались у гармошку на нозі, яка виглядає недбало.