В’їзні системи, що відкриваються назовні або всередину двору, являються найбільш звичними для багатьох власників приватних ділянок. Розпашні ворота нерідко називають класичними, оскільки вони перевірені часом та викликають довіру. Перед тим, як встановити конструкцію такого типу, ватро дізнатись про її переваги та особливості. Корисний матеріал, підготовлений фахівцями «БРАМА МАРКЕТ», допоможе зрозуміти, яку саме систему слід замовити.

Важливі складові в’їзних воріт

Безпосереднім загородженням прорізу, звісно ж, служать полотна. Зазвичай розпашна конструкція має дві стулки, однак існують варіанти з одним суцільним щитом. У залежності від розмірів та типу заповнення полотен, їхня вага може досягати 1000 кг (кожне). Для зашивки використовуються різні матеріали: металеві листи, профнастил або сендвіч-панелі. Якщо ви шукаєте найбільш довговічну конструкцію – радимо купити ковані ворота з хвірткою. Вони відрізняються неповторною міцністю та привабливим дизайном, створеним згідно з побажаннями замовника.

Для того, щоб мати можливість встановити в’їзну систему на стовпах по обидва боки прорізу, до полотен приварюють міцні петлі. Надійне закріплення стулок забезпечать шарніри, які будуть використані незалежно від способу відкриття брами. Деякі конструкції одразу комплектують прикладними стовпами, що вже мають приварені петлі.

Розпашні ворота з металу: основні переваги

Перший плюс такої системи – це її надійність. Міцний каркас і полотна здивують вас своєю стійкістю до зносу та механічних пошкоджень.

Другий плюс – це простота та перевіреність конструкції. Монтаж воріт на паркан можна виконати у будь-якому випадку без особливої попередньої підготовки.

Плюс номер три – це можливість перекривати габаритні прорізи, ширина яких доходить до 10 метрів.

Rozpashni vorota z kovkoyu

Автоматичне відкривання воріт

Металеві, та особливо ковані полотна можуть мати велику вагу, тому пересувати їх самотужки буде незручно. Встановивши електричний привід, ви забудете про дискомфорт під час відкриття та закриття в’їзду. Автоматика від італійських виробників (FAAC, Nice чи CAME) дозволяє, використовуючи пульт, дистанційно управляти стулками на відстані до 50 метрів.

Варто зазначити, що якісний пристрій значно підвищить рівень зломостійкості конструкції. Функція блокування стулок у закритому положенні зробить несанкціоноване відкриття прорізу неможливим.

Додаткові аксесуари та пристрої безпеки

Для того, щоб даремно не навантажувати електропривід, відкриваючи браму для пішого доступу, поблизу неї варто встановити зручну хвіртку. За бажанням клієнта вхідну систему буде обладнано електромеханічним замком із можливістю дистанційного управління.

Підвищити рівень безпеки під час експлуатації брами допоможуть чуттєві фотоелементи. Вони дуже швидко виявляють сторонні об’єкти в зоні руху стулок та припиняють їх пересування, запобігаючи зіткненню. У верхній частині конструкції можна розташувати сигнальну лампу, яка сповіщатиме про відкриття та закриття проїзду.

V'yizni vorota z khvirtkoyu u Chernivtsyakh

Як замовити розпашні металеві ворота у Чернівцях?

Визначте, які розміри, дизайн та оснащення повинна мати в’їзна система. Внесіть ці дані у спеціальну форму заявки на сайті brama-market.lviv.ua та залиште у ній контактні дані для зворотного зв’язку. Виникли питання стосовно виготовлення воріт на замовлення, доставки чи установки? Поставте їх досвідченому менеджеру, зателефонувавши за номером +38 (050) 356-21-14. Для того, щоб отримати персональну знижку на обрані товари, завітайте до спеціалізованого шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ» у Чернівцях.