На українських дорогах все частіше можна зустріти автівки, що були розроблені для водіїв США. Деякі з них відрізняється від японських та європейських аналогів дизайном: моделі привертають увагу розмірами і притаманною агресивністю, що асоціюються з високим соціальним статусом. А якщо зазирнути до салону — ви побачите дорогу оббивку, адже американці звикли до комфорту і не люблять на ньому економити.

Особливою популярністю серед вітчизняних автолюбителів мають автівки марки Хонда. Під час розробки моделей для Америки спеціалісти акцентують увагу на потужності двигуна, високій безпеці водія та пасажирів, мінімізації шуму під час руху та зручності керування. Статистика компанії AtlanticExpress свідчить про те, що у 2017 році Honda Accord зайняла своє місце серед лідерів продажу в Україні. Як так сталося? Розглянемо детальніше її переваги.

Перше, що спадає на думку — можливість використовувати не тільки 95 бензин, а й більш дешевий 92. Друге — м’яка підвіска, яка робить подорож ненькою Україною приємною. Третім можна відміти легкість керування, а відчуття автомобіля під час поїздки забезпечує повний контроль і впевненість. Ті, кому вже випала нагода проїхатися на американському японці, висловлюють захват від зручності сидіння і продуманої панелі керування, яка не потребує додаткових рухів і не відволікає увагу від дороги.

Купити Хонду в Україні ,скориставшись послугами AtlanticExpress, — можливість вигідно отримати якісну автівку з США. Якщо у вас виникають сумніви або ви не можете вирішити, яку з доступних моделей обрати — професійні менеджери проконсультують Вас по всіх нюансах та нададуть вичерпну інформацію з питань процедури купівлі та доставки замовлення.

На сьогодні представництва нашої компанії є в Києві та шести обласних центрах. Наприклад, придбати авто з США в Івано-Франківську можна в будь-який день, окрім неділі: достатньо завітати до нас в офіс або зателефонувати. Не втрачайте шанс стати власником гарненької Хонди, поки діє пільгове розмитнення.