Бізнес варто будувати грамотно. Навіть, якщо Ви довіряєте своєму партнеру по бізнесу. Не варто нехтувати елементарними документами. Тим паче, за їх відсутності у Вас можуть виникнути проблеми з податківцями. Почнемо з елементарного. Якщо Ваш бізнес стосується торгівлі. Вам необхідно тримати зв’язок з надавачем товару, а для цього потрібно отримати законні важелі для того,щоб вчасно та гарантовано отримати замовлений, Вашою організацією, товар.

Договір поставки товару. Як його грамотно оформити?

Згідно з підписаного обома сторонами договір поставки товару, повинен бути зрозумілим та включати в себе - що одна сторона оплачує послуги, інша ж зобов’язана вчасно надати товар. До того ж поставка має бути якісною, а отже відповідати всім нормам які прописані в законодавстві України.

Хто може бути сторонами договору? Виходячи з норм, прописаних в Законі України, сторонами зазначеного договору можуть стати виключно тільки підприємці, т-то суб’єкти підприємницької діяльності. До того ж вони мають бути зареєстровані , згідно з законом, як приватні підприємці. Обов’язково в договорі потрібно прописати хто зі сторін зобов’язаний надавати товар, а хто має отримувати і розраховуватись за нього.

В такому документі підприємцям потрібно також прописати і для чого буде використовуватись такий товар. Окрім всього вище зазначеного, в договорі мають бути чітко прописані строки доставки, так само як і терміни розрахунку за отриманий підприємцем товар.

На що потрібно звернути увагу?

В розділі, де окреслюються терміни доставки, а також оплати варто акцентувати увагу на тому, в якому стані має прибути замовлення. Також необхідно зазначити умови повернення товару, оскільки, якщо Ви отримаєте неякісний продукт, Ваша покупка виявиться збитковою.

В документі зазначте весь асортимент, який плануєте отримати від надавача послуг, також пропишіть найменування, для того щоби чітко можна було зрозуміти, чого саме Ви вимагаєте цим договором.

Всі документи потрібно підтвердити печаткою, підписом.

Віктор Решетов і Партнери залюбки допоможуть Вам врегулювати всі питання стосовно оформлення документів. Саме ці люди зможуть підказати Вам, що необхідно змінити в документах, щоб послуги Вам надавали якісно, а товар поступав вчасно. Без затримок. А якість покупки відповідала всім необхідним, для його реалізації, нормам. Пам’ятайте, якщо у Вас є документ, який окреслює всі Ваші вимоги від постачальника Ваші прилавки завжди будуть заповненні якісним товаром, а Ваші клієнти ніколи не залишаться невдоволеними від покупки запропонованої Вами продукції.