Кожний дитячий сад для детей от 2 лет повинен обов'язково мати свою програму занять на кожен день, яку вчителі повинні дотримуватися надаючи дітям все, що їм потрібно. Однак рамки цієї програми є в будь-якому випадку такі ж, і тому легко можна розділити день дитини, яка ходить в приватний дитячий садок київ на кілька головних програмних блоків, які нижче будуть коротко викладені.

Період приходу дітей в дитячий садок

Здебільшого період починається з шести і семи ранку. Він триває до початку підготовки до сніданку. Кожну хвилину з'являються нові діти, які приєднуються до веселощів, або шукають собі місця для гри.

Підготовка до трапези

Це час, протягом якого діти вчаться звичок, пов'язаних з чистотою і приготуванням їжі. Як правило, в першу чергу діти йдуть мити руки. Учитель стежить тут за тим, щоб кожна дитина була чистою, перед початком сніданку.

Сніданок

Зазвичай займає близько півгодини, крім того, що еко-харчування забезпечує поживні речовини і енергію, це має ще вчити правил культури харчування і поведінки під час прийому їжі. Відповідають за це няні, які супроводжують дітей під час сніданку.

Час до обіду

Після сніданку діти проводять індивідуально та в групі заняття з вихователькою. Освітні ігри, які пропонує уникальный садик - це, в основному художні, музичні класи, прослуховування казок та інші. Дуже часто час витрачається на перебування на свіжому повітрі (прогулянки, розваги на ігровому майданчику). Зазвичай в цей час проводяться заняття так, щоб могли брати участь в них усі діти.

Відпочинок

Малюки відразу після обіду відпочивають, старші групи теж відпочивають, проте, слухаючи музику або казки. Як правило, відпочинок триває годину-дві.

Полуденок

Відразу після відпочинку подається післяобідній чай, який може мати дуже різну форму і, як правило, триває дуже недовго.