В основі спінінгової ловлі лежить імітація руху живої рибки. Необхідно тільки закинути приманку в потрібне місце і правильно здійснити її проводку, щоб залучити підводного мисливця. Завдяки своїй захопливості, високій результативності та спортивній складовій риболовля на спінінг приваблює з кожним роком все більше нових прихильників. Для успішного лову на спінінг для початківців, в першу, чергу необхідно правильно підібрати снасть і освоїти базову техніку проводок. А придбати все необхідне ви можете в інтернет-магазині для риболовлі в Івано-Франківську, пройшовши за посиланням https://fish-out.com.ua/.

Як правильно вибрати вудилище для спінінгової ловлі?

Розглядаючи питання, як вибрати спінінг для початківців, спочатку варто визначитися з умовами лову:

-          тип водойму: розмір, глибина, наявність течії;

-          ловля буде відбуватися з човна або з берега;

-          зарослий берег або вільний від рослинності;

-          яка риба буде виступати об'єктом;

-          які приманки планується використовувати;

-          яка техніка лову буде застосовуватися.

Різним умовам лову повинні відповідати і різні характеристики спінінга.

Довжина. Від довжини спінінга залежить дальність закидання, зручність виведення і комфорт рибака. Якщо ловля відбувається з човна, з берега зарослого або на маленькому водоймі, в основному зручніше використовувати коротке або середнє вудилище довжиною від 2,1 до 2,7 м.

Для лову на великих водоймах з вільного берега частіше застосовують довгі вудлища (2,7-3,5 м). Новачкові спочатку можна порекомендувати вибрати вудлище середнього класу довжиною 2,4-2,7 м, яке може використовуватися в різних умовах. Строй вудлища визначає зручність закидання і виведення, а також чутливість снасті. Найбільш чутливими є вудки з швидким ладом, який дає можливість швидше реагувати на покльовки.

Тест. Тестовий діапазон вудилища визначає мінімальну і максимальну вагу приманки. Якщо рибалка буде закидати приманку важче максимального значення тесту, це може привести до пошкодження снасті. При використанні приманок легше тестового діапазону спінінг втратить свою чутливість. Початківцю слід вибрати вудилище з середнім тестовим діапазоном від 5 до 25 р.