Ізоляція у вигляді монтажної піни придбала популярність і користується великим попитом у покупців в значній мірі тому, що вона добре зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. Оскільки вона розпорошується безпосередньо в зазори, тріщини та інші поверхні, які сприяють втраті тепла, вона ізолює і ущільнює повітря, пропонуючи один з найбільш простих і ефективних способів утеплення. Професійну лінійку герметиків, у вигляді монтажної піни, ви можете знайти на сайті: http://soudal.com.ua/produkti/profesijna-linijka/m, інтернет магазину «Soudal». Представлений каталог зручний для пошуку, завдяки докладного опису технічних характеристик і великому вибору продуктів.

Для чого потрібна монтажна піна?

Професійна монтажна піна є одним з найбільш універсальних ізоляційних матеріалів і має широкий спектр застосування, таких як заповнення зазорів, теплоізоляція, звукоізоляція, склеювання і пасивна протипожежний захист. Універсальний продукт використовується для заповнення і герметизації тріщин, отворів і стиків навколо конструкції, забезпечуючи воздухонепроницаемость ізоляцію, яка блокує протяги, вологу, комах та інших шкідників.

Особливості та переваги:

·         запечатують прогалини і невеликі отвори, щоб зупинити проникнення повітря;

·         Легкий і простий в управлінні пістолет-піна;

·          Теплоізоляція і герметичність, воздухонепроницаемость - це ще одна можливість монтажної піни. Хорошим прикладом є поєднання конкретних можливостей герметичного продукту зі зручним використанням.

·         Звукоізоляція. Використовуючи монтажну піну, можна добитися значного зниження шуму. Відомо, що поліуретанова піна дуже добре блокує середні частоти, наприклад, розмова і гучну музику.

·         Висока термічна і акустична ізоляція. Забезпечує хорошу вогнестійкість і відмінне зчеплення. Можна розрізати після затвердіння.

Професійні фахівці магазину можуть допомогти вам вибрати правильний продукт і повідомити необхідні запобіжні заходи. Зв'яжіться зручним для вас способом для отримання  допомоги при придбаннi на вигідних умовах. Будемо раді вашому візиту!