Майстерня «Православний Іконостас» має більш ніж 30-річний досвід проектування і створення на замовлення спеціальних меблів для храмів, предметів інтер'єру, а також реставраційних робіт.

Серед асортименту виробів, ви можете обрати:

  • ікони;

  • іконостаси;

  • кіоти;

  • аналої та престоли;

  • жертовники;

  • гробниці і раки для плащаниць.

Ключовою відмінністю є майстерність преміум-класу, закладена в усю продукцію для задоволення індивідуальних потреб клієнтів. Компанія виробляє церковні меблі з якісного цільного дерева та з використанням інших матеріалів вищого ґатунку. Замовити меблі для церкви можна на сайті, де для вашої зручності представлений повний каталог готової продукції, а також номери телефонів, щоб зв’язатись з консультантом.

Замовити меблі для храму можна також за індивідуальним проектом. Вони можуть мати класичний вигляд, або ж нестандартні форми. Майстри беруться за виконання навіть найскладнішого завдання, так як упевнені в своїх силах. На вартість такої послуги впливає в першу чергу складність проекту і вибрані матеріали. Можна зупинитися на більш дешевій сировині, при цьому робота буде не менш якісною. Однак, коли мова йде про храмові меблів, краще не економити. Адже предмети інтер'єру - це свого роду візитна картка та джерело особливої атмосфери, притаманної церквам і храмам.

До своєї роботи майстри https://ikonostas.net.ua/hramovaya-mebel/ ставляться з душею, тому всі творіння випромінюють позитивну і сильну енергетику. Ви можете замовити комплекти меблів, виконані в одному стилі, або ж поодинокі елементи. У другому випадку вам допоможуть підібрати їх до інтер’єру, який вже є в храмі. Адже відтінок залежить від матеріалу, тому, якщо виготовляти меблі в різних майстернях і в різні проміжки часу, є ризик, що вони будуть суттєво відрізнятися. Грамотні майстри зможуть підібрати потрібний тон і створити виріб правильної форми і розміру.