На курсах SEO слухачі вивчають методику оптимізації та просування сайтів в пошукових системах. На заняття запрошуються всі бажаючі, які є впевненими користувачами ПК.

Під час навчання дається матеріал з технологій удосконалення сайтів. Розглядається оптимізація веб-сторінок, розподіл запитів, підготовка текстів, індексація сайту. Вивчається просування ресурсу, ранжирування посилань, складання анкор-файлу, робота з поточними алгоритмами і автоматизованими системами просування. Учні знайомляться з основами інтернет-маркетингу, принципами реклами та методикою підвищення рівня продажів.

Після закінчення навчання розкрутці сайтів слухачі можуть вдосконалити будь-який інтернет-ресурс таким чином, що він буде перебувати на перших позиціях за результатами запитів в пошукових системах.

Курси навчання пошукової оптимізації та практиці просування сайтів для початківців

Це зробить сайт відвідуваним і прибутковим. Випускники курсів просування сайтів у Львові  працевлаштовуються за фахом «SEO-оптимізатор» в столичні фірми, можуть працювати індивідуально або займатися розкручуванням власних веб-сторінок.

На курсах розкрутки сайтів представлений матеріал по їх оптимізації: оптимальна структура, необхідність перелинковки, використання мета-тегів, робота з редирект, дублями, дзеркалами. Учні освоюють текстову оптимізацію сторінок, знайомляться з поняттям індексації сайту і санкціями пошукових систем. курси розкрутки сайтів

Під час навчання оптимізації сайтів слухачі вивчають ранжирування посилань, використання анкор-файлу і показників ТИЦ і PR, роботу зі посилальними брокерами, знайомляться з поточними алгоритмами і автоматизованими системами просування. Курси SEO  розповідають про отримання зовнішніх посилань, каталогах сайтів (ЯК, DMOZ), а також про призначення, створення та використання сателітів.

Велика увага на курсах розкрутки сайтів приділяється основам маркетингу і організації реклами. Освоюються різні способи просування товарів і послуг в Інтернеті, стратегії пошукового просування, робота з соціальними мережами.

На закінчення курси просування сайтів детально розглядають технологію підвищення рівня продажів і методику оцінки ефективності ресурсу. Слухачам даються основи юзабіліті, способи підвищення конверсії, порядок роботи з сервісами статистики та проведення аналізу показників.

Навчання оптимізації сайтів у Львові проводиться досвідченими викладачами з фаховою освітою. Заняття проходять в світлих затишних класах, обладнаних найсучаснішою апаратурою. На уроках панує тепла дружня атмосфера, учні забезпечені всіма необхідними методичними матеріалами. Програма курсів розкрутки сайтів передбачає велику кількість практичних завдань для закріплення теоретичних знань. Індивідуальний підхід до кожного слухача гарантує ефективність навчання.

Випускники, які закінчили курси просування сайтів, отримують свідоцтво державного зразка з гербовою печаткою, що підтверджує освоєння нової спеціальності.