Картинки по запросу Меблі зі штучного ротанга: в чому особливості?В даний час модні меблі зі штучного ротангу користуються досить великою популярністю і попитом у багатьох куточках світу.

Легкі, міцні, привабливі і довговічні меблі зі штучного ротанга прикрашають сьогодні багато громадських будівель, будинки, дорогі готелі та заміські ділянки, створюючи атмосферу виключного комфорту. Оригінальний комплект меблів з цього полімерного матеріалу можна побачити: в барах, ресторанах, кафе, вітальнях.

Сучасний елегантний набір меблів, створюючи неймовірний затишок і тепло, підходить практично для будь-яких інтер'єрів. При цьому дизайн, стилі високоякісних плетених виробів, їх розміри і форма можуть бути самими різними.

Вироби зі штучного ротанга можуть використовуватися для відпочинку надворі незалежно від погодних умов. Це прекрасний варіант для дачі, літніх майданчиків, садів, веранд, терас і т.п.

Придбати цікаві моделі з ротанга можна в Rattwood. Виробник пропонує великий асортимент вибору, різноманітну палітру кольорів і найвищу якість. Особливо популярними є дивани з ротангу.

Застосовувані щодня плетені меблі зі штучного ротанга мають чимало споживчих переваг. Вони відрізняються:

неймовірною функціональністю;

ергономічністю;

гігієнічністю;

шикарним зовнішнім виглядом;

зручністю;

виготовлені з сировини з повною безпекою для навколишнього простору і здоров'я людей.

До переваг виробів також відносяться:

1. Невелика вага і мобільність виробів, що дозволяє без особливих зусиль їх переставляти.

2. Гладка, приємна на дотик текстура, що дозволяє розслабитися і повноцінно відпочити.

3. Меблі не вимагають особливого догляду, легко чистяться вологими тканинами, пилососами, і миються звичайною водою з будь-якими миючими засобами.

4. Значно збільшують термін служби міцні каркаси і полімерний матеріал, що сприяють фортеці виробів і дозволяють переносити великі навантаження.

5. Вуличні меблі витримують будь-яку температуру, підвищену вологість і вплив ультрафіолетових променів, не змінюючи своїх експлуатаційних якостей і зовнішніх параметрів.

6. Будь-які меблі зі штучного ротанга за зовнішнім виглядом не поступаються виробам, виконаним з натурального матеріалу. Вони чудово поєднуються з іншими матеріалами – склом, металами, шкірою, керамікою, текстилем т. і. Але при цьому вони служать набагато довше, ніж ті, що з натурального матеріалу.