Композитна металочерепиця активно витісняє інші види продукції на ринку. Сучасне покриття складається з декількох шарів, що забезпечує механічну і хімічну стійкість, захист від негоди, ультрафіолету. Сучасні технології, які використовуються при виробництві, дозволяють домагатися повноцінного копіювання поверхні, структури і малюнка натурального матеріалу - кераміки, тріски, деревини, глини, дранки. Використовується композитна металочерепиця gerard.org.ua для оформлення покрівлі комерційних і житлових будівель.

Характеристики продукції

При виробництві використовується тонкий сталевий лист, який для надійності і захисту покривається декількома шарами захисту. Товщина виробу досягає 0,45-0,60 мм, в перше покриття складається з цинку (на 45%) і алюмінію (55%). Продукція не підтримує процес горіння, здатна захищати будинок від опадів, вітру і ультрафіолету протягом 30-50 років і довше. За зазначений час продукція не втратить своїх властивостей, не деформується і не вицвіте на сонці.

Додатково на поверхню наносять кам'яний гранулят, який не тільки захищає поверхню від механічних пошкоджень, хімічних речовин, але і дозволяє додатися тієї структури, яка імітує дерев'яний, глиняний або керамічний малюнок. Але саме композитна металочерепиця легше аналогів мінімум в 6 разів, що дозволить виключити додаткове навантаження на стіни і остов будівлі.

Ще одним покриттям стає акрил. Він забезпечує відмінне зчеплення вироби з підкладкою і кам'яною крихтою. Верхній шар забезпечує також захист від сонячних променів. Полімер не боїться вологи, підвищеної і зниженої температури, хімічних речовин.

Переваги матеріалу

Продукція має ряд вигідних особливостей, серед яких такі властивості:

  • Мінімальна вага - на кожен квадратний метр матеріалу вага складе всього 6 кг. Такі вироби легко транспортувати, для навантаження і вивантаження не потрібно використовувати потужні крокви і спеціальну техніку. Процес монтажу також не представляє ніякої складності, з ним впорається навіть недосвідчений домашній майстер.
  • Гнучка. Продукція легко згинається, не деформується і не покривається тріщинами.
  • Використовується для покриття дахів різної геометрії і складності.
  • Естетична приваблива. На вибір представлені різні колірні варіанти виконання.
  • Чи не протікає. Забезпечує це і сам матеріал, і спосіб його кріплення - внахлест.

Універсальне покриття підходить для використання в регіонах з різними кліматичними умовами.