Івано-Франківськ є досить привабливим і цікавим містом. Не дивно, що він часто входить в туристичні маршрути по Україні. Щоб перегляд міста був приємним і не нудним, варто заздалегідь продумати, куди ви зможете сходити, як розважитися, і де відпочити після вражень. Все це можна зробити за допомогою Інтернету. Є достатньо ресурсів, де описуються пам'ятки та заклади українських міст. Що ж стосується житла, можна заздалегідь подивитися на порталі «Доба» квартири подобово в Івано-Франківську і забронювати одну з них.

Багато людей знімають житло, користуючись послугами ріелторських агентств і власників нерухомості. Мінус такого способу в збільшенні вартості квартири – доведеться доплачувати за роботу брокерів.

Всі пропозиції на порталі «Доба» актуальні і перевірені. Ви не потрапите на шахраїв. Вони, треба відзначити, зараз дуже винахідливі і використовують різні варіанти обману. Найчастіше орендарі винні самі, що попалися на вудку, так як неуважно читають оголошення, намагаються знайти більш дешеві варіанти житла. Тому краще дивитися оголошення на перевіреному часом та користувачами ресурсі.

Вибирати квартиру на порталі зручно, так як тут  клієнти можуть вивчати фотографії. Так ви зрозумієте, здаються шикарні апартаменти або звичайнісінька квартира, в якій багато років не робили ремонт. Можете самі перевірити фото, скориставшись сервісом Google Image. Він може знайти збіги на різних сайтах.

Оголошення на порталі «Доба» перевіряються модераторами. Тому ви не потрапите на квартири, яких насправді не існує. Таке буває, якщо агентства намагаються скласти базу майбутніх клієнтів. Для цього створюються оголошення про здачу квартири за доступною ціною. Але при спробі зняти квартиру з'ясовується, що вона вже здана. Номер телефону того, хто телефонував людині, заноситься в базу, і починаються дзвінки від агентств, які пропонують орендувати житло. Але ці пропозиції вже будуть не найкращими. Тому залишайте свої дані тільки на перевірених сайтах.