Зберегти своє здоров'я - завдання не з легких. Наш організм постійно піддається впливу негативних факторів. Тому не дивно, що час від часу самопочуття людини погіршується, і вона потребує певного лікування. Однак існують недуги, які не піддаються звичайним методикам. У цих випадках лікарі застосовують інноваційні способи. Одним з таких є трансплантація стовбурових клітин.

Насправді, дана методика використовується вже кілька десятків років. Однак усі її можливості до  цих пір не вивчені.  Дослідження тривають і далі.

Клітини мають здатність ділитися. Таким чином, вони дозволяють організму відновлювати ушкоджені тканини. Завдяки цьому пацієнт здатен перемогти  дуже серйозні недуги. Їх перелік нараховує близько ста позиції.  Причому в нього входять також  онкології, нервові розлади, діабет. Спеціалісти пропонують хворим застосувати методику  також для боротьби з ДЦП, розсіяним склерозом, захворюваннями серця, шкіри.

Що потрібно для трансплантації клітин?

Важливо знайти  хороший медичний центр, який здатен запропонувати послуги трансплантації. Далеко не всі клініки застосовують подібну методику. Хоча в зарубіжних країнах вона вже непогано освоєна.

Знайти донорські клітини набагато складніше. Адже потрібні елементи, які будуть сумісні з організмом пацієнта. До того ж це вимагає великих грошей – десятки тисяч доларів.

Саме тому фахівці рекомендують всім майбутнім батькам проводити процедуру забору багатої на стовбурові клітини пуповинної крові під час пологів. Таке рішення обійдеться набагато дешевше.

Де замовити послугу забору та зберігання крові?

Щоб провести процедуру, варто звернутися в спеціалізовану компанію. В Україні такі послуги пропонує банк «Гемафонд». Детальніше дізнатися про вартість можна на http://hemafund.com/uk/ –  офіційному порталі компанії.

Збір крові буде проводитися фахівцем пологового будинку, який ви виберете. Процедура проста, а тому виконати її коректно зможе будь-який акушер-гінеколог. Потрібні інструменти для забору і транспортування матеріалу видадуть спеціалісти «Гемафонд». Кур'єр компанії доставить кров у лабораторію для тестів і кріозаморожування.

«Гемафонд» є ліцензованою компанією. У банку є всі умови для коректного і тривалого зберігання пуповинної крові. Тому матеріал не втрачає свої властивості десятки років.

Переваги збору крові з пуповини при пологах полягають не тільки в доступній вартості такої послуги. Справа в тому, що молоді клітини краще діляться, а тому їх трансплантація є ефективною. Кров повністю сумісна з організмом дитини. Більш того, вона з ймовірністю в 25% може підійти і його сестрам або ж братикам.