Картинки по запросу Переваги наливної підлогиПідлога з бетонною основою зазвичай завдає багато клопоту з підбором покриття. Адже воно повинно бути довговічним, стійким до вологи та механічних пошкоджень. Сьогодні на ринку будматеріалів з’явився новий вид покриття для бетону – наливні підлоги, які мають меншу вартість у порівнянні з такими покриттями як паркет і плитка, лінолеум та ламінат.

Компанією «Super-Pol» пропонується наливна підлога в Івано-Франівську різного складу. Це суміші для вирівнювання бетонної підлоги та подальших етапів обробки поверхні, або готовий дизайнерський продукт. Суміші мають цементну або полімерну (поліуретанову, епоксидну, метилметакрилатну) основу.

Для вирівнювання поверхонь використовують самовирівнюючі суміші на цементній основі. Рідка консистенція суміші сприяє створенню рівного покриття при її розтіканні. Це ідеальна підготовка поверхні під укладку плитки, ламінату, або інших видів напільного покриття.

Як фінішне покриття наливні підлоги у Львові пропонуються на полімерній основі. Вони знайшли широке застосування у виробничих та житлових приміщеннях.
Наливні підлоги володіють високою стійкістю:
- до зносу;
- до дії ультрафіолетового випромінення;
- до підвищеної вологості та температурних перепадів;
- до дії хімічно активних компонентів.

До переваг такого різновиду підлог слід віднести їх високу міцність та простоту нанесення, невибагливість під час експлуатації, термін якої перевищує 20 років. У кольоровій гамі наливних підлог понад 180 відтінків кольору, це дозволяє задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів. Наливні підлоги не втрачають свого первинного зовнішнього вигляду на протязі всього експлуатаційного періоду. З Компанією «Super-Pol» всі проблеми, пов’язані з недоліками та нерівностями залишаться у минулому.