Фотокнига чудовий подарунок для близьких та відмінний спосіб зберегти пам'ять про визначні події у житті. Створення своєї фотокниги не є складним процесом. Корисні поради як самостійно підготувати файли для друку фотокниг в поліграфії Формат Захід.

Друк фотокниг у Львові - рекомендації від поліграфії Формат Захід.

Як зробити фотокнигу:

  1. Відберіть найкращі фотографії і закиньте їх в одну папку. Потім вам буде зручно закачати їх в онлайн редактор і розподіляти по фотокнизі, при цьому погані фотографії не будуть заважати.
  2. Рада. Якщо ви сумніваєтеся в якості передачі кольору свого комп'ютера – подивіться фотографії на кількох екранах, щоб приблизно зрозуміти, яким буде результат. Наприклад, мій монітор сильно висвітлює фарби, і я якось не помітила і додала занадто темні фотографії в книгу, краще було б їх попередньо зробити світлішими.
  3. Виберіть розмір і формат фотокниги. Для якихось значущих подій я вибираю фотокниги Преміум в твердій персональній розміру 20*20. Фотокниги з подорожей я друкую в мінібуках 18*13 в м'якій або твердій обкладинці. Решта форматів поки не пробувала. Хочу якось потестувати фотокнигу з Інстаграму.
  4. Розглянемо створення фотокниги на прикладі мінібука 18*13 з матовим папером. Кількість розворотів ви зможете потім змінювати в онлайн редакторі
  5. Ви можете вибрати один з шаблонів оформлення фотокниги. Особисто я не люблю зайві деталі, особливо якщо фотокнига маленька і в неї і так не поміститься багато фотографій, тому використовую найбільш мінімалістичні дизайни або створюю свій. Давайте виберемо Універсальний шаблон – Фотоальбом.
  6. Вас попросять вибрати редактор, в якому ви будете створювати книгу, – я завжди використовую Онлайн-редактор 2.0
  7. Тепер потрібно завантажити фотографії. Натисніть на "+" зліва в нижній частині екрана і зверху виберіть "Завантажити фото".
  8. Я не рекомендую використовувати готові альбоми з соціальних мереж, тому що у мене був невдалий досвід. Фотографії виявилися недостатньо хорошої якості, так як фейсбук стискає фотки, які ви завантажуєте в альбоми на свою сторінку. На комп'ютері вони виглядають добре, але для друку якість не достатня. І побачила я це вже після отримання книги. Краще завжди завантажувати фотки самим і бажано, щоб вони були зроблені на фотоапарат (телефон теж піде, але якість часто гірше).
  9. Ну а далі починається найцікавіше – творчий процес. Перетягніть фотографії з колекції в нижній частині екрана на сторінки фотокниги, міняйте розмір, рухайте, міняйте компонування сторінки, фон, шрифт, рамки і т. д. Якщо лінь морочитися, то просто накидайте фотки в готовий шаблон і вже буде хороший результат.
  10. Якщо ви хочете додати/прибрати розворот – натисніть на "+" або "-" у верхній частині праворуч і ліворуч від фотокниги.

Яке програмне забезпечення використовувати для створення фотокниг

Не важливо, якою програмою буде створено файл фотокниги більш важливим є можливість якісного друку та детальної передачі кольору. Краще заздалегіть проконсультуватись з вимогами до макетів у фахівців тієї поліграфії, де ви плануєте замовляти друк. Таким чином ви зможете обрати найбільш оптимальний інструмент для створення фотокниги та максимально добре підготувати макет.