У солідному офісі є все, адже ніколи не вгадаєш, що може несподівано знадобитися на роботі. Але що робить офіс ефективним? Не тільки ж дорогі меблі. Канцелярські товари! Їх наявність і різноманітність вказує на те, що співробітники готові до всього: від скріплення документів до записування тільки що прийшли в голову ідей, щоб не втратити. Робота постійно кипить! Які ж канцтовари можуть знадобитися? Про це поговоримо в статті.

Список потрібної для офісу канцелярії

Предметів першої необхідності не так-то багато, але вони повинні бути буквально у кожної фірми:

  • письмові та креслярські приналежності (лінійки, Олівці, маркери, Точила та ін.);
  • конторське обладнання, канцелярські дрібниці (Степлери тощо.);
  • папки реєстратори, системи архівації (швидкозшивачі і т.д.).

Якщо їх немає - це ознака задуматися, чи виконують співробітники свої базові обов'язки. До другорядної, тобто необов'язковою, канцелярії можна віднести:

  • клейкі стрічки, диспенсери, клей олівець;
  • настільні аксесуари, підставки;
  • коригувальні засоби;
  • клеючі засоби.

Вам варто придбати канцтовари від КомандаОПТ оптом, якщо ви зацікавлені використанні якісноих канцтоварів!

Письмові, креслярські приналежності

Тут ні у кого не повинно виникнути питань. Ручки та інші приналежності для запису обов'язково повинні бути у кожного співробітника, навіть такого, який постійно сидить за комп'ютером, «строчить» в Word: створення позначок на папері допомагає мозку відволіктися від монотонної роботи і трохи розслабитися, перевести думки. Це в свою чергу збільшує продуктивність праці в рази.

Конторське обладнання

Це допоміжне обладнання, яке покликане значно спростити механічну роботу. Так, замість того, щоб кілька листів секунд п'ять з'єднувати скріпкою, досить один раз затиснути їх степлером. Вони не відчепляться.

Канцелярські дрібниці

Деякі речі не завжди можна довірити степлеру або дироколу, якщо потрібно прикріпити лист на інформаційний стенд. Виконати цю місію допоможе будь-яка шпилька.

Папки, системи архівації

Якщо потрібно доставити стопку документів в цілості, папки з файлами — незамінна річ для будь-якого офісу. Вони дозволяють захистити папери від вологи, пилу або механічного впливу. Документи до того ж так виглядають солідніше.

Настільні аксесуари, підставки

Зберігати документи це одне, але їх адже ще потрібно якось систематизувати. Спеціальні лотки для паперу та інші настільні аксесуари дозволять позбутися хаосу на столі. А з порядком на робочому місці прийде порядок на роботі.