Ніхто не застрахований від несподіванок. Вони бувають як і приємні, так і не зовсім. Зачасту застають зненацька під час спокійної поїздки на відпочинок в гори, по дорозі в гості, під час роботи. Кожен може опинитися заручником ситуації – неочікувана поломка авто, або невдалий маневр водія. Проблеми трапляються. Головне – знати, як їх вирішити, або знати когось, хто може їх вирішити.

Опинившись у складній ситуації на дорозі, водії часто панікують. Однак, в таких випадках головне чітко розуміти, що найкраще звернутися до професіоналів, щоб уникнути подальших негараздів. Можна попросити допомоги у знайомих чи проїжджих, та лише спеціальна техніка точно забезпечить від ще більших поломок і головної болі. Подорожуючи по Івано-Франківській області, для того, щоб бути підготовленим до будь-якої ситуації, просто запишіть номер та адресу сайта евакуатора в Надвірній https://evacuator.if.ua/ і залиште в гаманці, чи в самому автотранспорті. Так, при потребі, незважаючи на складність, можна заощадити дорогоцінний час і нерви, або просто бути впевненим, що дали якісну пораду, якщо хтось попросить про допомогу.

Що важливо зазначити при замовленні евакуатора?

Обов’язково необхідно вказати марку та модель автомобіля, його стан, через що виникла необхідність виклику, місце знаходження автотранспорту. Знаючи ці деталі, спеціалісти підберуть необхідну техніку і прибудуть максимально швидко. Не варто панікувати, якщо здатність пересуватися самостійно втратив мотоцикл чи навіть вантажівка вагою до 6 тон – існують необхідні потужності для виконання різних замовлень.

Який вид евакуації краще обрати?

Найпростіший вид евакуації – буксирування. Він буває з жорстким та гнучким щепленням. За кермом буксированого авто має знаходитися водій, обов’язково справне рульове кермування. При гнучкому щепленні не забувайте про робочу гальмівну систему. Однак, мало хто знає, що автомобіль з автоматичною коробкою передач не можна брати на буксир на трасі – велика ймовірність отримання ушкоджень. А при ожеледі та на гірській дорозі даний вид евакуації взагалі заборонений.

Часткове завантаження – це коли піднімають і закріпляють за допомогою спеціальної техніки передню чи задню частину автівки. Використовується переважно для габаритного автотранспорту.

Повне завантаження – найакуратнійший та найбезпечніший для машини спосіб, коли авто повністю підіймається на платформу.

Гарних подорожей!