Смарт-годинник – сучасний персональний гаджет, за допомогою якого можна контролювати своє здоров'я та здійснювати усі взаємодії з цифровим світом. Такі годинники можна вважати маленьким смартфоном, з обмеженим функціоналом та набором специфічних можливостей.

Багато людей цікавляться, що краще: купити смарт-годинник чи віддати перевагу брендовим класичним механізмам за ту ж ціну? Разом з експертами фірмового інтернет-магазину Київстар ми розберемо три причини, чому вам варто купити смарт-годинник.

Швидкі повідомлення Hands-free

Пристрій є допоміжним екраном для взаємодії зі смартфоном. У кожної людини є смартфон, і на нього постійно приходять повідомлення. Щоб їх переглянути, доводиться діставати телефон з кишені, знімати блокування, запускати потрібні програми. Іноді це незручно або просто неможливо.

Маючи смарт-годинник на руці, ви будете отримувати дубльовані повідомлення на екран пристрою. Це дозволить відразу обробляти інформацію та при необхідності робити миттєві шаблонні відповіді.

Крім повідомлень, у вас під рукою завжди швидкий доступ до такої інформації:

 • погода;
 • час та дата;
 • календар із подіями;
 • фізична активність;
 • необхідні справи на сьогодні.

Смарт-годинник можна легко налаштувати під свої потреби. У кожного виробника є різні циферблати, як у класичному годинниковому виконанні, так і в сучасній інтерпретації. Вибирайте оптимальний варіант та налаштовуйте під свої завдання.

Функціональний фітнес-трекер

Практично у всіх смарт-годинниках, які ми знайшли в інтернет-магазині Kyivstar, реалізовано функціонал фітнес-трекінгу. Це означає, що пристрій має ряд датчиків, завдяки яким:

 • контролюється активність: ходьба, біг, плавання або катання на велосипеді;
 • вимірюється пульс;
 • контролюється артеріальний тиск;
 • відслідковуються фази сну та програмується розумний будильник;
 • контролюється рівень споживання рідини;
 • підраховуються витрачені калорії.

Це лише невеликий список найпопулярніших функцій, реалізованих в різних смарт-годинниках. У кожного виробника є свої напрацювання, які допомагають стежити за здоров'ям людини та максимально правильно будувати її фізичну активність. У підсумку, при використанні смарт-годинника ви точно зможете скорегувати свій спосіб життя та стати трохи здоровішими. Це одна з найважливіших причин купити подібний гаджет.

Смарт-компас на вашій руці

Розумні-годинники часто оснащуються GPS-датчиком. Завдяки цьому вони є цінним гаджетом в поході або при орієнтуванні на місцевості. З їхньою допомогою можна точно визначити своє місце розташування та без смартфону знайти необхідний напрям руху.

Це корисно не тільки на природі, але і в місті,особливо якщо часто доводиться бувати в незнайомих локаціях. Потрібно просто передати геомітку у годинник, і рухаючись по вбудованому навігатору безпомилково дістатися до встановленого місця.

Прокачайте свій смарт-світ на максимум. Використовуйте розумні годинники та завжди залишайтеся на зв'язку, навіть якщо незручно користуватися смартфоном. Вдалої купівлі!