Однозначну відповідь на це питання отримати неможливо, оскільки моделі бувають різні. Даний огляд проекторів допоможе вам ознайомитися з основними властивостями і принципом вибору. І якщо ви захочете самостійно купити проектор, отримані знання допоможуть вам зробити правильний вибір.

Бажаєте придбати проектор xgimi mogo? Зробити це ви можете прямо зараз в інтернет-магазині flytechnology.ua!

Як правильно підібрати проектор за сферами застосування?

Перше, з чого варто почати вивчення проекторів, їх класифікація за призначенням.

Для бізнес-цілей найчастіше використовуються портативні моделі, оскільки вони легко поміщаються в дорожню сумку разом з ноутбуком і крім того портативний версії можна вільно переміщувати з приміщення в приміщення. Є так само і стаціонарні варіанти для великих приміщень. Головні вимоги для бізнес-проекторів - висока яскравість (для роботи в незатемненном залі), можливість підключення будь-яких джерел (ПК, ноутбук, флешка ...), швидкість і простота настройки.

До бізнес-моделям близькі проектори, які використовуються у сфері освіти. Однак у них є своя специфіка. У ряді випадків актуальні сверхкороткофокусние моделі, які можна розміщувати в безпосередній близькості від проекційної поверхні. Крім того, моделі для освіти - це, як правило, мультимедійний проектор, який має вбудований динамік, за допомогою якого можна озвучувати навчальний матеріал.

Окремо варто виділити види проекторів, призначених для використання в барах ресторанах і клубах. Для них важливі можливості тривалої безперервної роботи і підвищена ступінь захисту від забруднень повітря.

І все ж, головна асоціація, яка виникає в голові, коли ми чуємо слово «проектор», це звичайно ж кіно. Які моделі використовують в кінотеатрах? Якщо мова йде про домашній кінотеатр, необхідні характеристики: помірна яскравість, висока контрастність, а так само максимально точна і глибока передача кольору. У комерційних кінотеатрах застосовуються значно більші і потужніші моделі, яскравість яких становить десятки тисяч люмен.