Для шанувальників гострих відчутів та активного відпочинку буде цікаво та корисно відвідати скеледром київ, що знаходиться на проспекті Перемоги. Підійнятися на гору скелелазного стенду та відчути себе підкорювачем вершини. Величезний вибір трас та маршрути різної складності вразять любителів екстриму. Тренування зі скелелазіння подарують вам масу позитивних емоцій, допоможуть розвинути пластику і координацію рухів і, найголовніше, - навчать досягати високих результатів та долати будь-які перешкоди!

Перед тим як відвідати клуб «Гепард» бажано ознайомитися з його пропозиціями на сайті https://gepard.ua/ , де користувачі можуть побачити послугу, ціни, місцезнаходження та контактну інформацію. Особливістю скеледрому «Гепард» є надзвичайна висока стіна з невеликими виступами – майже 10 метрів.

Кому це цікаво?

Діяльність клуба орієнтована на професійних скелелазів та тих, хто бажає навчитися підкорювати вершини. Тобто обладнання, інструктори можуть бути підібрані з урахуванням підготовки та цілей відвідувача. Досвідчені скелелази можуть тренуватись перед сходженням в гори або вдосконалювати свою майстерність. Новачки ознайомляться с основами цієї справи, визначать для себе чи цікаве для них таке дозвілля.

Також це цікава та неординарна форма сімейного відпочинку. Можна навчати дитину, тренувати її фізичні навички та розвивати в ній прагнення до перемоги. Окрім сімейного дозвілля, подолання страху висоти та одержання адреналіну, відпочинок в парку може бути цікавий для корпоративних зборів, тімбілдінгу.

Чому саме «Гепард»

Ми з’ясували, що в скеледромі «Гепард» надвисока стіна. Окрім цього в парку створена ідеальна інфраструктура для відпочинку. Всі запропоновані розваги відповідають вимогам безпеки, а досвідчені та кваліфіковані інструктори контролюють та слідкують за дотриманням правил. Відвідувачам видають скельне взуття та страховку. Перед початком сходження проводиться інструктаж х техніки безпеки та правил поводження на дистанції.

Окрім скелелазіння у клубі можна орендувати мангал, пограти в різноманітні квести та інтелектуальні ігри. Подушкові війни, тир, аквабол, петанг та багато іншого. У «Гепарді» не має часу на сум, то цей відпочинок гарантовано буде яскравим.

Якщо лишились сумніви, то на сайте є розділ з відгуками, де можна проаналізувати враження відвідувачів та залишити свій. Живіть цікаво – відпочивайте в клубі «Гепард».